Tavsiye Lumia 735 Almalı Mıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 735 Almalı Mıyım?
arkadaşlar sizce lumia 735 alınır mı ? Ben telefonu alfığımda oyun ve internet için kullanırım sizce bana uygun bir cihaz mı oyun dediğimde 2-3 tane zaten clans of clan ve modern combat 5 yani :D

tgoksen1

Üye
Clans of clan yok dostum ama gelir Alabilirsin memnun kalırsın gayet iyi bir secim olur

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Clans of clan yok dostum ama gelir Alabilirsin memnun kalırsın gayet iyi bir secim olur
hiç sorun değil dostum fakat ben seçim yaparken arkadaşlarıma bi danışıyım dedim sordum lumia 735 nasıl diye tavsiye etmediler ve dandik felan dediler şuan tereddütteyim yani

kamil5028347

kamil5028347

Üye
hiç sorun değil dostum fakat ben seçim yaparken arkadaşlarıma bi danışıyım dedim sordum lumia 735 nasıl diye tavsiye etmediler ve dandik felan dediler şuan tereddütteyim yani

Lumia telefonları kötüleyenleri anlamıyorum zaten bu kişiler bir kere bile eline almamıştır lumia, neresi dandik diye sorsan cevap bile veremez

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Lumia telefonları kötüleyenleri anlamıyorum zaten bu kişiler bir kere bile eline almamıştır lumia, neresi dandik diye sorsan cevap bile veremez
aynen öyle :D sana bir şey sorucam dostum sen şuan hangi cihazı kullanıyorsun

kamil5028347

kamil5028347

Üye
kamil5028347

kamil5028347

Üye
Lumia 830 tasarım olarak çok iyi, kullanımı çok iyi çok karizma bir telefon tabiri caizse, telefon olarak eksi bir yanı yok şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım lumia camera ilede çok iyi fotoğraflar çekiyor eğer senin sormak istediğin bir özelliği varsa söyleyim

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 830 tasarım olarak çok iyi, kullanımı çok iyi çok karizma bir telefon tabiri caizse, telefon olarak eksi bir yanı yok şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım lumia camera ilede çok iyi fotoğraflar çekiyor eğer senin sormak istediğin bir özelliği varsa söyleyim
bu kadarı yeterlide lumia 735 nasıldır sence kamera ve oyun performansı olarak

kamil5028347

kamil5028347

Üye
bu kadarı yeterlide lumia 735 nasıldır sence kamera ve oyun performansı olarak

Bence iyidir kardeşimede onu alacağım yakın zamanda bir kaç kere türkcelde baktım telefona ben beğendim şahsen selfi telefonu ön kamerası lumia 830dan iyi tavsiye ederim düşünürsen

The Pancar

The Pancar

Üye
Android kadar geniş bir oyun dünyası yok onu söyleyeyim.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
O dandik diyen arkadaşlarınıza buradan selam ederim. Kullandıkça kararlılığı bozulan ve kasan, stabilize olmak için donanıma hayvan gibi yüklenen android cihazlara bolca para saçmaya devam etsinler.
Android kadar geniş bir oyun dünyası yok onu söyleyeyim.
Aşırı oyun oynuyorum diyen adama wp al denmez. (Bana kalsa androidte al denmez ya neyse)
Ayrıca kullanacağınız cihazın adı "CEP TELEFONU". Çok oyun oynayacaksan PSP alırsın , babalar gibi oyun oynarsın, keyfine bakarsın.

• Beğen
Tepkiler: ID68, muhammettvurucu ve kamil5028347
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
O dandik diyen arkadaşlarınıza buradan selam ederim. Kullandıkça kararlılığı bozulan ve kasan, stabilize olmak için donanıma hayvan gibi yüklenen android cihazlara bolca para saçmaya devam etsinler.

Aşırı oyun oynuyorum diyen adama wp al denmez. (Bana kalsa androidte al denmez ya neyse)
Ayrıca kullanacağınız cihazın adı "CEP TELEFONU". Çok oyun oynayacaksan PSP alırsın , babalar gibi oyun oynarsın, keyfine bakarsın.
tamam teşekkürler yorumlarınız için :D kararlaştırdım lumia 735 alıyorum

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve kamil5028347
Rainesto

Rainesto

Üye
clash of clan oyunu mağazada yok fakat mc5 var

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam bütçen varsa 830 al bence ayrı bir karizması var.

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bütçen varsa 830 al bence ayrı bir karizması var.
keşke bütçe olsada alsam isterdim lumia 830 u
arkadaşlar belirttiğim gibi son kararım Lumia 735 den yana sizce iyi bir tercih yapmışmıyım lumia 735 i oyun ve internet için kullanıcağım bu cihaz beni en az 2 sene götürmeli
keşke bütçe olsada alsam isterdim lumia 830 u
arkadaşlar belirttiğim gibi son kararım Lumia 735 den yana sizce iyi bir tercih yapmışmıyım lumia 735 i oyun ve internet için kullanıcağım bu cihaz beni en az 2 sene götürmeli
UP UP

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu 620 iki senedir kahrımı çekiyor. Rahat rahat 1 sene daha gider.
735 güncel bir cihaz. Seni de 2 sene götürür.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Bu 620 iki senedir kahrımı çekiyor. Rahat rahat 1 sene daha gider.
735 güncel bir cihaz. Seni de 2 sene götürür.
sağol yorumun için :D lumia 735 in arka kamerasının nasıl çektiğini biliyor musun

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
735 kullanan arkadaşlardan yeni konu açıp bir kaç fotoğraf isteyiniz. Size fikir oluşturur.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221

Üst Alt