Lumia 720 ve Lumia 520'nin teknik özellikleri sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 720 ve Lumia 520'nin teknik özellikleri sızdı

Nokia'nın iki yeni giriş seviye lumia cihazlarinin operator listelerinde goruldugu haberini dun burada paylaşmıştık.

Bugün bu iki cihazın teknik özellikleri sızdırıldı. Nokia Zeal ve Flame kod adlı cihazlar oldukları tahmin edilen Lumia720 ve Lumia520'nin teknik ozelliklerine bakıcak olursak;

Zeal:Lumia720

Lumia 720 4.3" clear black amoled, 1Ghz Dual-core, 512Mb RAM, 8GB hafıza, HSPA+, WP8, microSD, 6MP kamera ve 2MP ön kamera

Flame:Lumia520

Lumia520: 4" Super Sensitive ekran, 1Ghz Dual-core, 512Mb RAM, 8GB hafıza, microSD, WP8, 5MP arka kamera ,ön kamera yok.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia ailesi her bütçeye uyacak şekilde genişliyor :oke:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
lumia 720'nin avrupa fiyatı ne kadar hocam ?

aslanbaris

aslanbaris

Üye
nokia çok mağdur etti bizi. niye lumia alalım. symbian ın başına gelen niye lumia nın başına gelmesin

pirenuri

pirenuri

Üye
620 yle ne farkları varki anlıyamadım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
nokia çok mağdur etti bizi. niye lumia alalım. symbian ın başına gelen niye lumia nın başına gelmesin

neden magdur oldunuz ki. Mesela şu andaki telefonunuz kac tane buyuk guncelleme aldi. Anna,Belle,fp1 ikinci nesiller fp2. Bildiginiz bir firma var mi 4 tane buyuk sistem guncellemesini bir modele veren. Yani pr1 doneminden anna'ya kadar verilenleri saymiyorum bile. Bence biraz haksizlik ediyorsunuz.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
danger6800

danger6800

Üye
Nokia lumia 620 ile aralarında fazla fark yok.Nokia lumia 720 de en azından 768 mb ram olmalıydı.

• Beğen
Tepkiler: berko47

skydestroyer

Üye

neden magdur oldunuz ki. Mesela şu andaki telefonunuz kac tane buyuk guncelleme aldi. Anna,Belle,fp1 ikinci nesiller fp2. Bildiginiz bir firma var mi 4 tane buyuk sistem guncellemesini bir modele veren. Yani pr1 doneminden anna'ya kadar verilenleri saymiyorum bile. Bence biraz haksizlik ediyorsunuz.

Nokia amelelik yapmayıp uygulama mağazasını ve işlemcilerini geliştirse androidin koltuğunda oturuyor olacaktı nokianın tek yaptığı değişimleri seyretmek oldu windows phone a kadar android dediğimiz amele platformun diğerlerinden farkı uygulamaları başka bi şey yok keşke ortak uzantıya(exe) geçselerde şu çekişmelerinden kurtulsak.

- - - Eklendi - - -

Nokia amelelik yapmayıp uygulama mağazasını ve işlemcilerini geliştirse androidin koltuğunda oturuyor olacaktı nokianın tek yaptığı değişimleri seyretmek oldu windows phone a kadar android dediğimiz amele platformun diğerlerinden farkı uygulamaları başka bi şey yok keşke ortak uzantıya(exe) geçselerde şu çekişmelerinden kurtulsak.

android bir telefon işletim sistemidir ve asla windowsun yerini tutamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt