Lumia 720 Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 720 Sorun
Merhaba arkadaşlar telefonda aşağıdaki resimdeki gibi kutucukların boş görünme sorunu var. Acaba bu sorun hafıza kartından mı telefondan mı yoksa preview sürümden mi anlamadım. Sizce neden kaynaklanıyor olabilir ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arka planda resim olunca bu normal bence

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Boş derken

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
o geç gelen uygulamalar hafıza kartında mı yüklü? bunu bi tespit et, mesela resimde bi kısmı var bi kısmı yok. o görünenler telefonda, görünmeyenler kartta ise kartın hızı sisteme ayak uyduramamıştır :) benim class10da bile "bazen" oluyor
gerçi müzik ve video uygulamaları karta yüklenemiyor, belli ki sistemden kaynaklı imiş :)

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
o geç gelen uygulamalar hafıza kartında mı yüklü? bunu bi tespit et, mesela resimde bi kısmı var bi kısmı yok. o görünenler telefonda, görünmeyenler kartta ise kartın hızı sisteme ayak uyduramamıştır :) benim class10da bile "bazen" oluyor
gerçi müzik ve video uygulamaları karta yüklenemiyor, belli ki sistemden kaynaklı imiş :)
hafıza kartında yüklü

luckysleven

luckysleven

Üye
Preden kaynakli bendede cok oluyordu bu ama kalici degil 4-5 saniye sonra geri geliyordu. Sadece bir kere geri gelmedi ondada zaten telefon 15 dakika iptal olmustu ses kisma ve acma tuslari disinda hic birsey calismiyordu

jepaq

Üye
bende cyan yüklü. sorun büyük ihtimalle sd kart kaynaklı..class 10 ve 30 mb/sn okuma hızına sahip bir kart gerekiyor. yeni kart alıp bilgileri ona aktarmaya, uygulamaları yeniden indirmeye üşeniyorum yoksa deneyecektim.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bende cyan yüklü. sorun büyük ihtimalle sd kart kaynaklı..class 10 ve 30 mb/sn okuma hızına sahip bir kart gerekiyor. yeni kart alıp bilgileri ona aktarmaya, uygulamaları yeniden indirmeye üşeniyorum yoksa deneyecektim.
direkt eski SD kartı yeni SD karta klonlama yöntemi ile tüm bilgileri aktarırsanız sıkıntı çıkmayacaktır.
"MiniTool Partition Wizard Home Edition" bu program ile bu işlemi yapabilirsiniz

Rainesto

Rainesto

Üye
Sd kartınız class kaç

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Lumia 925 kullanıyorum (kart desteği yok) bende de oluyor bu olay. Muhtemelen preview den kaynaklı

Üst Alt