Lumia 640XL Dokunmatik Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 640XL Dokunmatik Sorunu
Ekranı kırık halde 640xl alıp ekranı değiştirdim. Dokunmatik bazen kendi kendine basıyor bazen de tamamen donuyor. 2 tane sıfır ekran taktım yine aynı sorun var. Hatanın nedeni ile ilgili aklınıza gelen bir şey var mı?

@papakudioflu @bulutsuzgece @Bay H

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Soketiyle Alakalı Bişeymi? Bazen Ekranda Leke Vs Varsa Ondanda Yapar.Eğer Basmıyorsa Ekranı Kilitle Tekrar Aç Düzelmesi Gerek.Dokunmatik Ayarlarınada Bir Bak Eldiven Modunda Filansa Yani Hassasiyeti ondanda Kendi Kendine Dokunabilir

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu açıp kapatmadan düzelmiyor. Hassasiyet ile ilgi olduğu sanmıyorum bazen hiç basmıyor çünkü.
ayrıca eldivenle ilgili ayarı Win10 da bulamadım.
Konu kilit :kilit:

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ekranı kırık halde 640xl alıp ekranı değiştirdim. Dokunmatik bazen kendi kendine basıyor bazen de tamamen donuyor. 2 tane sıfır ekran taktım yine aynı sorun var. Hatanın nedeni ile ilgili aklınıza gelen bir şey var mı?
@papakudioflu @bulutsuzgece @Bay H
Eğer yazılımdan kaynaklanıyor ise;
-Telefonu sıfırlayın ve duruma yeniden bakın.
veya
-Telefonda 8.1 yüklü ise windows 10'un kararlı sürümünü yükleyin.
Her iki halde de düzelmez ise telefon ekranını değiştirme konusunda gerçekten deneyimli ve usta olan birine baktırmanızı öneririm.
Teknik bir nedenden dolayı çalışmıyor olabilir. Belli ki bir temassızlık var ve arada bir düzeliyor ve sonra tekrar bozuluyor.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
640xl de nasıl bilmiyorum ama tek cam mı var iç cam dış cam muhabbeti nasıl oluyor eğer böyle bir şey varsa doğru montaj edilmediği için olabilir

Üst Alt