İpucu Lumia 630 80073cf9 hatası

Sponsorlu Bağlantılar

tolgakarci

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 630 80073cf9 hatası
Takvimi güncellerken böyle bir hata alıyorum, nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Takvimi güncellerken böyle bir hata alıyorum, nasıl çözerim bilgisi olan var mı?

Sizi şöyle alalım. Burada konunuzu açıp sorabilirsiniz.forum
Windows Phone Genel - MaxiCep@papakudioflu Arkadaşımıza yardımcı olabilir misiniz ?Bölgeyi Amerika yapıp bir daha güncelleme kontrolü yapabilir misin?
Yada mobil şebeke ile güncelleme yapıyorsan Wifi ile deneyin güncellemeyi. Yada tam tersi.

tolgakarci

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz için teşekkür ederim hocam dediklerinizi denedim olmadı. Yok mudur başka yolu?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Soft reset atmayı denediniz mi peki ? Eğer soft reset çözüm olmazsa teli sıfırlayıp temiz kurulum yapınız.
Soft reset telefon kapalı iken ses + tuşuna (yada - miydi bilmiyorum) basılı tutup güç tuşuna basarak telefon titreşim yapana kadar bekleyip güç tuşundan elimizi çekip ses düğmesine basılı tutarak yapılıyordu.

skynet

Üye
Soft reset atmayı denediniz mi peki ? Eğer soft reset çözüm olmazsa teli sıfırlayıp temiz kurulum yapınız.
Soft reset telefon kapalı iken ses + tuşuna (yada - miydi bilmiyorum) basılı tutup güç tuşuna basarak telefon titreşim yapana kadar bekleyip güç tuşundan elimizi çekip ses düğmesine basılı tutarak yapılıyordu.
Hocam soft reset telefon açıken de yapılıyor ve ses kısma + güç tuşu ile atılıyor :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

tolgakarci

Üye
    Konu Sahibi
Hocam soft reset attım yine olmadı. Bu arada telefon açıkken atılabiliyormuş :) Takvim için sıfırlamak mantıklı gelmiyor. İdare edicez artık. İlginiz için teşekkür ederim.

Üst Alt