Lumia 620 lansmanıyla ilgili ayrıntılı bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 620 lansmanıyla ilgili ayrıntılı bilgiler

Bugün sizlerle palaştıgımız LUMİA 620 haberimizin ardından lansmanın ayrıntıları da ortaya cıktı

28 Ocak Pazartesi günü düenlenecek etkinlikte, Nokia Başkan Vekili Chris Weber ve Turkcell Bireysel Pazarlama ve Satış Grubu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, Turkcell Kanyon Mağazasında Lumia ailesinin ürünlerini satacak.

Nokia'nın windowsphone8 işletim sistemli Lumia ailesinin bu yeni uyesini test etmek veya almak isteyenler 28 Ocak Pazartesi gunu duzenlenecek bu etkinligi kacırmasın.

DÜZELTME

Nokia Lumia 620'nin 28 Ocak Pazartesi gunu tum Turkcell magazalarinda satişa cıkıcagı bilgisini az önce aldım.
MAXİCEP

• Beğen
Tepkiler: Sensation

HL_Rockk

HL_Rockk

Üye
Fiyatı ne kadar acaba

BelaMonte

BelaMonte

Üye
lumia ailesi buyuyor ama inşallah 920 den yenisini çıkarmazlar bu sene. Daha yarın alcam yenisı çıkacak olursa alamam onu beklerim işte :/

komando04

komando04

Üye
teşekkürler abi

MaxipmaN

Üye
bazı uygulamalarda 1 gb ram şartı vardı sanırım eğer öyleyse 620 alınmaz ramı düşüktür sanırım ama tasarım c6-01 i andırıyor

• Beğen
Tepkiler: kedi006
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
haber guncellendi

pckobat_78

Üye
Hadi hayırlısı güzel cihaza benziyor. Nokia'cıların bir çoğu bu cihazı tercih edeceklerdir...

Kerim.

Kerim.

Üye
Hic sevmedim.sadece sarı 920biraz hosuma gidiyor

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia 620 tahminimce ülkemizde 700-800 TL aralığında olacaktır.
Ekonomik olarak 920 ve 820 modellerine gücü yetmeyenler bu güzel cihazı tercih edebilirler.
Fiyatına göre oldukça performanslı ve güzel bir cihaz.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Haber yayınlandı: Kaynaklarda burası var :)

Samet.25

Ilerde alinabilir orta halli wp8 kullanmak isteyenlere hem uygulamalar daha fazla cikar hemde biraz daha ucuzlar ilerde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt