Lukas Podolski Galatasaray için Türkiye'de

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Lukas Podolski Galatasaray için Türkiye'de
Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan Lukas Podolski, tatil için Antalya'ya geldi. Alman futbolcu, tatil sırasında Galatasaraylı yöneticiler ile transfer detaylarını görüşecek. 30 yaşındaki oyuncu tatilin ardından ülkesine dönecek.

Sarı kırmızılı yöneticilerin büyük ölçüde anlaşma sağladığı yıldız futbolcu için Arsenal kulübüyle de görüşmeler devam ediyor. 3 yıllığına Galatasaray'a imza atması beklenen Podolski, sarı kırmızılı yöneticiler ile son detayları masaya yatıracak. Türkiye'de oynamaya sıcak bakan başarılı oyuncu, sözleşmesindeki ayrıntıları belirleyecek. Sarı kırmızılılar, Podolski'ye yıllık 3.5 milyon euro verecek. Alman futbolcunun sözleşmesinde ayrıca başarı bonusları da bulunacak.

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun kadroda görmek istediği isimlerden olan Podolski'nin Arsenal kulübü ile 1 yıllık sözleşmesi bulunuyor. İngiliz ekibi, Podolski için ilk görüşmede 8 milyon euro talep etmişti. Yönetim, bu rakamı düşürerek transferi bitimek istiyor. Başkan Dursun Özbek, Temmuz ayından itibaren biten transferleri açıklayarak taraftarların yeni sezon öncesi beklentisini karşılamayı hedefliyor.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Adamım geldi.

• Beğen
Tepkiler: Bülent872 ve Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
podolski geldi :eller: podolski varken nani kim oluyormuş

Print Screen

Print Screen

Üye

Gerçekler acıdır

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
Print Screen

Print Screen

Üye

Kaç tane daha atayim :D

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Kaç tane daha atayim :D

Cevabımı okumadın galiba.

UEFA'nın sitesinde bu tarz oylamalarda yer almanın bir önemi yok fazla büyütmeyin bence (halk oylaması).
Biraz araştırma yaparsan Galatasaray'ın neredeyse her ay UEFA'nın kendi oluşturduğu bir başarı listesinde yer aldığını görebilirsiniz (gerçek istatistik).Üstelik hangi konuda olursa olsun diğer Türk takımlarıyla arasında dağlar kadar fark oluyor.:cool
şimdi en büyük fener de dersin.
:D

Print Screen

Print Screen

Üye
Cevabin gozukmuyor sadece demek istedigim şey taraftarinizin naniyi istemesine ragmen podolski yi daha iyi gostermeye calisip kucuk duruma dusmeniz

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Ben düşmedim.
Çünkü sadece Lukas Podolski'yi istedim.
Diğerleri düşünsün.

mürteza16

mürteza16

Üye
Ümit Karan: Podolski Türk düşmanıdır.

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa ve Bülent872
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Podolski Türk düşmanıdır.

Öf kusacağım artık, herkes Türk düşmanı zaten.
Sizler de melakesiniz.
Bence siz de giyin artık, hayatı kendinize zehir etmeyin. :gul:

Karavelaa

Üye
Öf kusacağım artık, herkes Türk düşmanı zaten.
Sizler de melakesiniz.
Bence siz de giyin artık, hayatı kendinize zehir etmeyin. :gul:

Tamam seven var sevmeyen var TÜRK MİLLETİNİ de bu kadar belli etmesi zaten ters.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Beyler az önce gördüm, güzel bir detaymış gerçekten.
2014 Dünya Kupası yarı finaline kalan dört ülkenin 10 numaraları.
2'si Galatasaray, 2'si Barcelona.

byAndroid

byAndroid

Üye
Ümit Karan: Podolski Türk düşmanıdır.

Yanlış anlaşılma var herşeyi araştırmadan yazmayın. O sadece anlık bir fotoğraf her türlü kötü yönde yorumlanabilir asıl videosunu izleyin ne olduğunu anlicaksiniz.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
galatasaray kategorisinde neden başkası dolaşır ki ??? egoyu tatmin için anlaşılan..
bende GS liyim..

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Sol kanat dimi bu

Üst Alt