Lugano ve Maldonado ülke milli takımlarına çağrıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
Lugano ve Maldonado ülke milli takımlarına çağrıldı
Fenerbahçe Futbol Takımı’nın Uruguaylı futbolcusu Lugano ve Şilili futbolcusu Maldonado ülke milli takımlarına çağrıldı.
Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Lugano’nun Uruguay’ın Japonya ile Maldonado’nun da Şili’nin, (A) Milli Futbol Takımı ile Kocaeli’de 20 Ağustos’ta yapacakları maçlar için ülke milli takımlarına çağrıldıkları bildirildi.

YsF_90

YsF_90

Üye
lugano zaten milli takımına layık bir futbolcu, hem fenerbahçe de hem milli takımında giydiği formayı gerçekten hakediyor. zaten öyle olmasaydı kaptanlık görevi yapmazdı. maldonado ise bir şey söyleyemiyorum çünkü tam olarak oyununu görmüş değilim. ama inşallah kendini milli takımında gösterir ve fenerbahçenin aradığı ön libero maldonado olur diyorum. hayırlısı olsun. bu güzel haberin için teşekkür ederim kardeşim.

schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
lugano zaten milli takımına layık bir futbolcu, hem fenerbahçe de hem milli takımında giydiği formayı gerçekten hakediyor. zaten öyle olmasaydı kaptanlık görevi yapmazdı. maldonado ise bir şey söyleyemiyorum çünkü tam olarak oyununu görmüş değilim. ama inşallah kendini milli takımında gösterir ve fenerbahçenin aradığı ön libero maldonado olur diyorum. hayırlısı olsun. bu güzel haberin için teşekkür ederim kardeşim.
eyvallah kardeşim benim söylediklerinin hepsine katılıyorum. bu güzel yorumun için çok çok teşekkür ederim kardeşim:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...