Uygulama 'lucky try' 'recomended'

Sponsorlu Bağlantılar

deneysim

Üye
    Konu Sahibi
'lucky try' 'recomended'
Arkadaşlar tustfiles dan bir dosya indirmek isterken asıl indirmek istediğim dosyayı değilde ekstra sayfada açılan başka bir dosya indirdi.

Ve telefonuma lucky try,recomended,settings,flashlichter ( el feneri) gibi uygulamalar kuruldu. Telefonu fabrika ayarlarına dönderdim belki silinirler diye, daha kurulum esnasında lucky try,recomended telefonunuza kuruldu yazısı çıkıyor. Kurulumu yapıyorum uygulamalar bölümüne bakıyorum settings,flaslighter sanki sistem dosyası imiş gibi ordalar. Kisacası bunları silmek ve telefondan ilelebet kaldırmak istiyorum. Her kurulum esnasın sistem dosyası gibi kuruluyorlar. Sinir oldum telefonu parçalıycam.

cagrii_72

cagrii_72

Üye
tel rootlu ise system remover programıyla kaldırabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: deneysim
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Uygulamaları google play den yüklemişsin o yüzden kurulum sırasında gmail girişi yaptığın için uygulamaları otomatik kuruyor.
Format atmana gerek yok uygulama yöneticisinden uygulamaları kaldirabilirsin Zor birsey değil yani.

deneysim

Üye
    Konu Sahibi
Maxicep.com sitesinden bir apk dosyası indirmek isterken oldu. Tustfiles dan bir apk indirelim dedik sonuç bu. Yani googleplay falan,playstore degil,sen yapma bari bahadır hocam...ayarlar,uygulamalar,kaldır....

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Maxicep.com sitesinden bir apk dosyası indirmek isterken oldu. Tustfiles dan bir apk indirelim dedik sonuç bu. Yani googleplay falan,playstore degil,sen yapma bari bahadır hocam...ayarlar,uygulamalar,kaldır....

Dostum o siteden belki 1000 tane dosya ındırdım ve telefonuma benden habersiz bir şey yüklemedi ama google playe yonlendırebılıyır.

Bahsettıgın uygulamalar uygulama yöneticisinde gözükmüyor mu?

deneysim

Üye
    Konu Sahibi

Durum bundan ibaret bahadır hocam. Bak
aynı sorunu yaşayan birebir aynısı. Siliyon yine geliyorlar.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Durum bundan ibaret bahadır hocam. Bak
aynı sorunu yaşayan birebir aynısı. Siliyon yine geliyorlar.

Tamamda format atmadan sılebılıyormusun?
Ve google play de mevcut mu bu uygulamalar.

deneysim

Üye
    Konu Sahibi
Google playde bu uygulamalar mevcut değil. Format atmadan silebiliyorum. Ama
tekrar geliyorlar.

deneysim

Üye
    Konu Sahibi
Hayır
Bunlar playstore de yok

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Hayır
Bunlar playstore de yok

Marketten uygulama Paylaş uygulamasını yükleyip ac ve soyledegin uygulamari isaretleyip paylas tikla, apk doayasi appshare klasorune cikacak.
apk lari bir yere upload etsene yükleyip bakiyim.

nusret_mutlu

Üye
ayni sorunu bende yasiyorum tablette gercekten can skici bir sey cozum bulan bi arkadas oldumu

Üst Alt