Lucky Patcher v8.8.3

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Lucky Patcher, uygulaması ile cihazınıza yüklediğiniz uygulamalara yama yapabilir ve bu sayede tam sürüm olmasını sağlayabilirsiniz. Yada yama yaparak uygulama veya oyundaki reklamları kaldırabilirsiniz. Android 4.0 üzeri ve Root gerektirir.

What's New:
8.8.3
~ Change target api to 28;
~ Update google libraries to Androidx;
~ Translations updated. 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bveo1990
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler
 

Benzer Konular

TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
163
TheNightMare.
TheNightMare.
Cevap
1
Görüntüleme
144
bveo1990
TheNightMare.
Cevap
2
Görüntüleme
198
TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt