Lucky Patcher v8.7.7 [Mod Color]

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Lucky Patcher, uygulaması ile cihazınıza yüklediğiniz uygulamalara yama yapabilir ve bu sayede tam sürüm olmasını sağlayabilirsiniz. Yada yama yaparak uygulama veya oyundaki reklamları kaldırabilirsiniz.

What's New:
8.7.7
~ Translations updated;
~ Bugs fixed.

Mod Lite:
Uygulama simgesi değiştirildi; Renk üzerindeki tüm siyah beyaz simgeleri değiştirdi; Kalite kaybı olmadan grafik sıkıştırma; Icon Pack sayesinde G.P.V.33; Optimize edilmiş grafikler ve Zipalign; Yinelenen grafikler temizlendi; Diller İngilizce, İspanyolca, İtalyanca.


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş

Benzer Konular

TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
123
TheNightMare.
TheNightMare.
Cevap
1
Görüntüleme
97
bveo1990
TheNightMare.
Cevap
2
Görüntüleme
182
TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt