Lucky Patcher 4.3.5 Türkçe (Şanslı paketler) - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Lucky Patcher 4.3.5 Türkçe (Şanslı paketler) - MaxiPDA
Lucky Patcher 4.3.5 Türkçe (Şanşlı paketler) - MaxiPDA

Telefonunuzda kurulu uygulamalarınıza yamalar (reklam kaldırma lisans ekleme veya lisans kontrolü kaldırma) yapabileceğiniz uygulamadır. Root gerektirir.

-Çevirisi düzenlendi
-Diğer diller çıkartıldı
-Ayarlar bölümü sadeleştirildi

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türkçeleştirmesi tamamen bana aittir. (noss_bar)

Sertifika hatası almamak için cihazınızda kurulu olan sürümü kaldırın.

Hata veya Eksik görürseniz pm atın...!

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sumengen, rear2011, hayal-et ve 7 diğerleri

muvahhid2008

muvahhid2008

Üye
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
"Şanslı" kelimesini soylemekte veya yazmakta zorluk cekiyorsun sanirim yazdigin tum mesajlara baktimda :D

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Bu konu isminde hata var başka hangi mesajımda hata varmış merak ettim

Artı ingilizceden türkçeye çeviri yapan birine sen şimdi dil ebeliği yapıp bana meydan mı okudun :sopa:
Mesela ''Apk Türkçeleştirme Ve Düzenleme - Reklam kaldırma'' isimli konuda :D Artı (+) İngilizce'den Türkçe'ye çeviri yapan çok bilmiş tek kişi sen değilsin rahat ol :) Önemli olan öncelikle yabancı bir dilden kendi dilimize çeviri yapmak değil, kendi dilimizi doğru kullanabilmektir :spr

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
as golü kes o da ne hakem ofsayt didi hadi kardeşim başka kapıya senin niyet belli burdan birşey çıkmaz sana hadi

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler sadece birşey sorcam abi biliyosun bende çeviri yapıyordum uygulamayı beğendim ama keşke adını çevirmeseydin uygulamanın karizması kaçmış :D

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
as golü kes o da ne hakem ofsayt didi hadi kardeşim başka kapıya senin niyet belli burdan birşey çıkmaz sana hadi
Neymiş benim niyetim acep? :D Senin havan kime adamım söylesene?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
doğru diyorsun da beni bilirsin symbiandan beridir uygulama adlarını da çeviririm menüde yabancı kelime veya isim görmeye dayanamıyorum benim çeviri anlayışım budur çevirilerimi isteyen istediği gibi kullanma düzenleme ve paylaşmakta özgürdür kimsenin kimseden izin almak gibi bir zorunluluğu Yoktur o yüzden bu şekilde sana da ters geliyorsa biliyorsun dil dosyasında orjinal ismini yazıp kullanabilirsin

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
root gerektirir mi ?

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Şanslı Paketleri güncelleyebilirmisin kardeşim..

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tamam Akşama ilk isim bu olsun

Üst Alt