Lucescu: Beşiktaş ve Galatasaray Boşuna Mücadele .

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Lucescu: Beşiktaş ve Galatasaray Boşuna Mücadele .
Lucescu; "Beşiktaş ve Galatasaray Boşuna Mücadele Ediyor"

Bu maç ne yazık ki bana çok kötü şeyleri tekrar hatırlattı. Türkiye'de çok şeyin değiştiğini düşünüyordum. Ama dün gece değişmediğini içim sıkılarak izledim. F.Bahçe'nin saha dışındaki gücünü bir kez daha gördüm ve herkes için bir kez daha üzüldüm. G.Saray ve Beşiktaş bu ligi boşuna oynuyorlar. F.Bahçe dün gece olduğu gibi sürekli kazanacak. Biz Samsun'a 5 kırmızı kart görerek yenildiğimizde de böyle düşünüyordum, dün gece de böyle düşündüm, yarın da böyle düşüneceğim. Anelka'nın attığı golde yüzde 100 faul var, Beşiktaş'ın ikinci yarıda bir penaltısı verilmedi. Bu şartlar altında Beşiktaş'ın nasıl kazanmasını bekliyorsunuz? İkinci yarıda oyunu tamamen Beşiktaş oynadı. Ama hakem onlara skor yapmaları için izin vermedi. Bütün bunlara rağmen Beşiktaş beraberliği sağladı. Ama bu kez de heyecanına yenik düştü. Kazanmak için saldırdı. Dengesini kaybetti. Ve defansında açık verdi. Kötü bir gol yedi. F.Bahçe kazandı fakat oyuna bakarsanız aslında kaybetti. F.Bahçe kaybetti çünkü hep böyle yaparak kazanıyor ve bu onların işine Avrupa'da hiç gelmiyor. Şimdi herkese sormak lazım: "F.Bahçe, Beşiktaş'a karşı ne oynadı?" Bence 'sıfır.' Bu sebepten dolayı, böyle arkadan itilerek maç kazandıklarından Avrupa'da başarılı olamıyorlar. Şimdi sevinenler sonra "Şampiyonlar Ligi'nde neden kazanamıyorlar?" diye birbirine soruyor. İnsanlar üzerilerindeki renkleri atıp artık futbola ve F.Bahçe'ye daha objektif bakmalılar. İnanın bana, bu F.Bahçe'ye daha iyi gelecektir. Onların geleceğini kurtaracaktır. Dün geceden hatırladıklarıma gelirsek... Kadıköy'deki 2-2'lik maçı hatırladım. Rakibine tekme savuran Luciano'nun atılmadığı, şampiyonluğu kaybettiğimiz son senedeki İnönü'deki maçı hatırladım. Aynı Luciano'nun dışarıdan gelen topla attığı gol geldi gözümün önüne. Kadıköy'de 1-0 kazandığımız maç ve 3 puan almamıza rağmen verilmeyen penaltılarımız canlandı gözümde. Onları da yiyecek! Yazık... Türkiye'deki futbola ve sahada F.Bahçe'ye karşı mücadele edenlere yazık. Ben "F.Bahçe saha dışında kazanıyor" dediğimde bana gülenler yarattıkları canavara iyi baksınlar. Bu canavar yakında onları da yer. Bütün bunlardan bahsederken maçın en iyi adamının F.Bahçe kalecisi Volkan olduğunu unutmayın. Beşiktaş hakettiği bir maçta hakemin verdiği taraflı kararlarla yenildi. İnönü'yü dolduranlar üzüldü. Dün gece bir F.Bahçe klasiği izledik. İyi oynamayan, hakemle kazanan ve lig başlamadan peşin peşin şampiyonluğu cebine konan F.Bahçe'yi izlerken de aklıma hep onların Şampiyonlar Ligi maçları geldi. Hani Türkiye'ye sürekli puan kaybettiren ve yakında Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi'nde tek takımla bırakacak F.Bahçe'nin Avrupa maceraları...

katibim

katibim

Üye
adam kesinlikle haklı ;;)

Roy

Roy

Üye
Lucescu fenerbahçeye verdiği puanları hala unutamamış anlaşılan..

onur_poy

Üye
adam geçekleri cesur bir şekilde ortaya koymuş helal olsun

Salihyet

Salihyet

Üye
doğrumu sanıyosunuz
febnerinde penaltısı verilmedi
haberin kaynağı nere bilmem ama yalana benziyo
çok saçma.

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by salihyet@Sep 20 2005, 02:46 PM
doğrumu sanıyosunuz
çok saçma.
[post=171423]Quoted post[/post]​

Dostum kafamdan yazmadım hepsi lucescu nun söyledikleri zaten medya yı yakından takip etmiyorsun herhalde,

DefectoR

eheeee eheheh ehehe ehehe adama hala unutamamış ya, Allahtan tek isteğim şuanki takımı ile karşılaşmamız orda da yenersek ne dicek bakalım...
Fener Fifayı satın aldı :DD

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yaw sanki bi tek fener mi yapıyor türkiye ligi şike dolu şikeeeeeee

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ehe Ehe.Sadece gülüyorum. :lol2:

Bunlardan ziyade , FB Aleyhine verilen kararlara ne demeli.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar size bir örnek vereyim.. ;)

Gs uefa kupasını aldığında fenerbahçenin işi gücü gs'yi yenmekti ve bununla avunuluyordu çünkü gs çıta olarak yüksekteydi...

Gelelim bu güne artık fb gs konumunda vs oyuncu vs kalitesi olarak diğer takımlardan üstün.. Dolayısıyla diğer büyükler için tek amaç fenerbahçeyi yenmek bunun örneğini geçen senede gördük 4-3 yendiler bayram oldu resmen çünkü hedeflerine ulaşmışlardı...

Aradaki fark bu ayrıca lucescu'da kafa hiç değişmemiş bugün gelsin tr'ye yine çooook puan kaybeder.. ;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi geçen sene fener in çok iyi oynadığını ve bizim fener e özendiğimizi kimse inkar edemez ama bence bu sene herşey farklı olacak anadolu klüpleri bile 4 büyüklere kafa tutabilecek güce ulaşmak üzereler
ben bu sene galatasaray ınşampiyon olacağına inanıyorum ama yok gs olmaz başka bi takım olursada başarısızlığımızı şike war diye ört pas etmeyede çalışmam saygılar

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by the_patriot+Sep 20 2005, 02:51 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Sep 20 2005, 02:51 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-salihyet@Sep 20 2005, 02:46 PM
doğrumu sanıyosunuz
çok saçma.
[post=171423]Quoted post[/post]​

Dostum kafamdan yazmadım hepsi lucescu nun söyledikleri zaten medya yı yakından takip etmiyorsun herhalde,
[post=171427]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Lucescu fenere gelemediği için yapıyo bütün büyükleri dolaşırdı oysa(TV ve internetten biras takip ederim.)

Legend_Come_Back

Üye
arkadaşlar yazının çok az bir kısmını okudum şu kelime dikkatinimi çekti "fenerin dışgüçleri çok iyi " demiş sayın lucescu
biz degilmiyiz delil bile gösterilmeden özel maçta yapılan yaralama olayından dolayı sahası kapanan. ve dikkatinizi çekerim kimsenin ne gördüğü ve nede duyduğu bir olay bu
ayrıca biz değilmiyiz beşiktaşın 5 e 0 oyla tahkimden dönen cezasından dolayı onların stadında oynamaya mahkum olan. resmen federasyon bjk tarafından ele geçirilmiş durumda.he iyi oldu o ayrı.
ayrıca denizin lisansı iptal edildi tam bjk maçı oynanacağı sırada bu ne tesadüf. anelka avrupa statüsünde oynaması izin çıkmadı. yani fenerin iki senedir tahkime yolladığı her konu dönüyor ama bjk nın dönmüyor ne hikmetse &#33;&#33;&#33; yani lucescu hala kuyruk acısının derdinde.yazık

Caine

Caine

Üye
lucescu gene sallayıp tutmuş...
yoksa fenerden transfer teklifimi aldı? olur vallah ve cidden daumdan daha iyi iş yapar :DD

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by Legend_Come_Back@Sep 20 2005, 10:47 PM
arkadaşlar yazının çok az bir kısmını okudum şu kelime dikkatinimi çekti "fenerin dışgüçleri çok iyi " demiş sayın lucescu
biz degilmiyiz delil bile gösterilmeden özel maçta yapılan yaralama olayından dolayı sahası kapanan. ve dikkatinizi çekerim kimsenin ne gördüğü ve nede duyduğu bir olay bu
ayrıca biz değilmiyiz beşiktaşın 5 e 0 oyla tahkimden dönen cezasından dolayı onların stadında oynamaya mahkum olan. resmen federasyon bjk tarafından ele geçirilmiş durumda.he iyi oldu o ayrı.
ayrıca denizin lisansı iptal edildi tam bjk maçı oynanacağı sırada bu ne tesadüf. anelka avrupa statüsünde oynaması izin çıkmadı. yani fenerin iki senedir tahkime yolladığı her konu dönüyor ama bjk nın dönmüyor ne hikmetse &#33;&#33;&#33; yani lucescu hala kuyruk acısının derdinde.yazık
[post=172246]Quoted post[/post]​

Gayet doğru

Roy

Roy

Üye
Originally posted by Legend_Come_Back@Sep 20 2005, 10:47 PM
[post=172246]Quoted post[/post]​
Katılmamak elde değil

polat_alemdar

Üye
bence lucescu söylediklerinde haklı
adam ülkemizdeki doğruları söylemiş
bir gevur bile ülkemizi takip edip bunu anlamış
fenerin başkanı kim aziz yıldırım
başkanın her türlü yaptırımı var hemde futbolla ilgili olan her alana
ama sadece bizim ülkemizde yapabiliyor bunu
yensin bakalım milan ı vs... madem çok iyi takım ve madem bileğinin hakkıyla alıyor maçları ve madem gerçekten başarılı bir takım avrupa da başarı oranı neden sıfır elde var sıfır hatta sıfırın altında desem yeridir
kimi yenmiş ki avrupa da bileğinin hakkıyla şöyle eze eze
ben bir beşiktaşlıyım ama galatasaray ın galibiyetlerine bakıyorumda avrupa da...
neyse lucescu yerden göğe kadar haklı
fener li arkadaşlar kızıyor biliyorum ama dost acı söylermiş katlanmak gerek&#33;&#33;&#33;

ahmet halıcı

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 20 2005, 05:29 PM
Arkadaşlar size bir örnek vereyim.. ;)

Gs uefa kupasını aldığında fenerbahçenin işi gücü gs&#39;yi yenmekti ve bununla avunuluyordu çünkü gs çıta olarak yüksekteydi...

Gelelim bu güne artık fb gs konumunda vs oyuncu vs kalitesi olarak diğer takımlardan üstün.. Dolayısıyla diğer büyükler için tek amaç fenerbahçeyi yenmek bunun örneğini geçen senede gördük 4-3 yendiler bayram oldu resmen çünkü hedeflerine ulaşmışlardı...

Aradaki fark bu ayrıca lucescu&#39;da kafa hiç değişmemiş bugün gelsin tr&#39;ye yine çooook puan kaybeder.. ;)
[post=171648]Quoted post[/post]​
biz o maçı kalecisiz yenmiştik.

Roy

Roy

Üye
Fenerbahçe 2 senedir hakkıyla şampiyon oluyor...avrupada başarı için alt yapı,tesis, ve de en önemlisi para gereklidir...bunların temelini 5 senedir atıyor fenerbahçe..bunlar olmadan avrupada başarı hayal..avrupada başarı zamanla olur g.s 5 sene sonunda başarılı oldu..her ne kadar rakipler istemesede fenerbahçe başarılı olacaktır...lucescu o romen ağzını açmış boş boş konuşmuş yine..fenerbahçe istese ertesi gün gelmeye hazırdı...11 puan geriden gelip fenerbahçenin şampiyon oluşunu hala unutamamış saçma sapan konuşmuş...

polat_alemdar

Üye
Originally posted by Roy@Sep 21 2005, 02:11 PM
Fenerbahçe 2 senedir hakkıyla şampiyon oluyor...avrupada başarı için alt yapı,tesis, ve de en önemlisi para gereklidir...bunların temelini 5 senedir atıyor fenerbahçe..bunlar olmadan avrupada başarı hayal..avrupada başarı zamanla olur g.s 5 sene sonunda başarılı oldu..her ne kadar rakipler istemesede fenerbahçe başarılı olacaktır...lucescu o romen ağzını açmış boş boş konuşmuş yine..fenerbahçe istese ertesi gün gelmeye hazırdı...11 puan geriden gelip fenerbahçenin şampiyon oluşunu hala unutamamış saçma sapan konuşmuş...
[post=172612]Quoted post[/post]​

avrupada başarı için alt yapı,tesis, ve de en önemlisi para gereklidir...bunların temelini 5 senedir atıyor fenerbahçe demişsin..
bu söylediklerinin hangisi gs de vardı para hiç olmadı gsde alt yapı biraz var tesiste yok neden başarılıydı? çünkü futbol vardı hırs vardı&#33;&#33;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...