Tavsiye Lollipop uygulama optimizasyonu nasil kapatiliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

COESTO

COESTO

Üye
    Konu Sahibi
Lollipop uygulama optimizasyonu nasil kapatiliyor?
Arkadaslar telefonum E7 ve sürümü 5.1.1 lollipop ve guncelleme ile birlikte telefona has uygulama optimizasyonu geldi, ve uygulamalarimi guc tasarrufu amacli surekli kapatiyor. Nasil kapatabilirim Yardimci Olur musunuz,??

Sarangni

Sarangni

Üye

COESTO

COESTO

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim ama pil e nasıl girecegimi bilmiyorum??

COESTO

COESTO

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya bu uygulamayı göremedim acaba ss atarak yardımcı olur musunuz? ?

Sarangni

Sarangni

Üye
Yok ya bu uygulamayı göremedim acaba ss atarak yardımcı olur musunuz? ?

Ayarlar/Pil menüsüne gelin oradan da yaparsınız. Görsel atacak bir durum yok ortada Smart Manager varsa zaten uygulamaların için de görünür.

COESTO

COESTO

Üye
    Konu Sahibi
İşte bende pil yok

Sarangni

Sarangni

Üye
İşte bende pil yok

Samsung ilk 2011 de kullandım o zamandan bu zaman hangi Samsung cihazı gördüysem PİL diye bir menü var. Sizin durum biraz enteresan olmuş. Cihazın üzerinde Orjinal ROM ya da Costum ROM varsa olmaması imkansız. Sizin cihaz modelin de durum farklı ise bilmiyorum.
Telefonunuz da ki güç tasarrufu menüsünün altında olabilir mi?

xmustx

xmustx

Üye
Smart managerda pil,depolama,ram ve cihaz güvenliği seçenekleri var.otomatik optimizasyon kapalı konumdan otomatik konumu getirilmelidir.Sorun o zaman çözülecektir..

Sarangni

Sarangni

Üye
Smart managerda pil,depolama,ram ve cihaz güvenliği seçenekleri var.otomatik optimizasyon kapalı konumdan otomatik konumu getirilmelidir.Sorun o zaman çözülecektir..

Cihazın da onların pil ve smart manager olsa halledecek ama yok diyor arkadaş.

xmustx

xmustx

Üye
Anladım ama anlamadığım note 3'ümde smart manager var 5.0 arkadaşın E7 5.1.1 ve smart managerda bunların olmaması ilginç.neyse yarın E7 bulup bakıcam

Sarangni

Sarangni

Üye
Anladım ama anlamadığım note 3'ümde smart manager var 5.0 arkadaşın E7 5.1.1 ve smart managerda bunların olmaması ilginç.neyse yarın E7 bulup bakıcam
Ben de ki Note 3 de de var. Resim ekleyelim oradan baksın.

• Beğen
Tepkiler: xmustx
xmustx

xmustx

Üye
Hangi romu attın

xmustx

xmustx

Üye
4g altyapı gelince temiz 9005 ile takas yapcam.sonra temiz bir rom kurdummu iyisi yok

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
Sarangni

Sarangni

Üye
4g altyapı gelince temiz 9005 ile takas yapcam.sonra temiz bir rom kurdummu iyisi yok

Bana yurt dışından Note 4 gelecekti satıcı bunu tavsiye etmiş çok iyi bir cihaz işlemciden dolayı diye. Hazirandan bu yana kullanıyorum çok iyi bir cihaz ve müthiş bir rom ve kernel desteğine sahip. Eğer bulup alırsanız çok iyi bir tercih olur ve tavsiye ederim.

xmustx

xmustx

Üye
Note 3 üstü gerçekten geçersiz.Uygulama ve oyun optimizasyonu neredeyse "0" rom desteği zaten bu kadar olamayacağından bize bu yeter ;)

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
COESTO

COESTO

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar güç tasarrufun altinda da pil yok acaba sizin dediginiz pil cihaz hakkinda>durum>pil mi? Eger oysa orda sadece sarj olmuyor yazıyor pile girilmiyor orda baska bir giris varsa yardimci olun lutfen.
Arkadaslar cok tesekkur ederim cok sagolun telefona 5.1.1 i attigimda otomatik smart manager'i gizlemis simdi buldum sagolun sorunu çözdüm.

Üst Alt