Strateji (LOL) League of Legends oynayanlar ve oynamak isteyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Namizake

Namizake

Üye
    Konu Sahibi
(LOL) League of Legends oynayanlar ve oynamak isteyenler
League of Legends oynayanlar ve oynamak isteyenler toplansın bakalım ben yaklaşık 1 yıldır oynuyorum şu an 30 levelim maximum 30 level olunabiliyo zaten oyunda artık sıkılmış durumdayım nedeni ise TR serveri oyuncuları çok sinir bozmaya başladı benimle oynamak isteyen 30 level üstü altı da olur ama trollmüş saçma sapan atarlanmalaarda bulunmayacak adam akıllı kişiler olabilir

Aşağıdaki linkten kayıt olup yeni başlayacak arkadaşlara bol şans şimdiden

Yeni kayıt olacak arkadaşlar bu linke tıklasın tamamen ücretsizdir üyelik

Detaylı bilgi üye olduktan sonra zaten ana sayfadan bakarak bulabilirisniz

Ayrıca bilmeyenler için oyunun dublajlarıda ünlü seslendirmenlede var

Yönetici tarafından düzenlendi:

Uhops

Uhops

Üye
Referanslı linki yasak onu silmelisin :oke: Ve sanırsam bu konu vardı, ama alta gidik heralde.

• Beğen
Tepkiler: fuko08
fuko08

fuko08

Üye
Ref link yasak uyanık

Uhops

Uhops

Üye
Tamam yokmuş dota'ymış o :).

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Arkadaşlar konuya geciktiysemde biraz tavsiye vermek istedim.Oyuna yeni başlaya arkadaşlar MASTER Yİ [wuju üstadı] 'yi tercih etsinler.Gerçi şimdi karakterler yenilendi ve yeni karakterlerden de Kha ' zix'i alın.MASTER Yİ İÇİN İTEM VE YETENEK TAVSİYESİ:Arkadaşlar alacağımız item sayısı ""2"" : 1.İtem:Statik Hançer=2500 altın,2.İtem:Ebedi Kılıç=3800 altın.Ücretleri çok bunun için sürekli minyon kesin.Bırakın sizin adamlar canlarını azaltsın siz de az canlıları bir vuruşta kesip altın alın:D YETENEKLER:Arkadaşlar ilk baş sürekli Q-E yeteneklerini geliştirin =SALDIRI İÇİN can için ise W,, Q_E den sonra R ye yüklenin W en son PENTA KİLL İÇİN :D NEYSE FAZLA UZATTIM BENDEN BU KADAR Lol'de Nickim FearTLess herkese bb

Üst Alt