Logitech Z623 ( Özellikleri / Resimleri / Fiyatı )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mali Özdemir

Mali Özdemir

Üye
    Konu Sahibi
Logitech Z623 ( Özellikleri / Resimleri / Fiyatı )
Ses sistemi kapsamında oldukça prestij sahibi olan Logitech yeni hoparlör sistemini satışa sundu.

Logitech müzik dinlerken,oyun oynarken,film izlerken güçlü,etkileyici ve temiz bir ses için THX belgesi olan Z623 isimli ses sistemini piyasaya sundu.Logitech, müzik dinlerken, film izlerken ve oyun oynarken güçlü ve etkileyici bir ses için THX Belgeli Z623 Hoparlör Sistemi’ni piyasaya sundu. 2.1 ses sistemi olan Z623’ü PC ya da TV’ye bağladığında,200 watt'lık güç sayesinde hissederecek ve duyarak sesin içine dalabilirsiniz.Ses sisteminizi dilediğiniz şekilde kurabilmeniz için Logitech Z623, üç farklı cihaza kadar bağlantı yapabilmeniz gereken tüm giriş ve kablolara sahip sistem üretmiş bulunmaktadır.Z623'ün yerleşik kulaklık jak'ının yanı sıra RCA ve 3.5 mm girişleri sayesinde birkaç dakika içinde,bilgisayarınızdan,oyun konsolunuzdan,dijital müzik çalarınızdan,TV'nizden ya da DVD player'ınızdan mükemmel sesin keyfini çıkarabilirme olanağına sahipsiniz.Hoparlörün sağ uydusunda yer alan entegre kontroller sesi ve bası yükseltip alçaltmanızı sağlayarak,dinleme deneyimini kişiselleştirmenize yardımcı olacaktır.
İki uydu ve bir subwoofer'a sahip Z623,Logitech mühendisleri ve THX işbirliğiyle frekans yanıtı güç çıkışı,bozulma,parazit ve genel performansla ilgili 400'ün üzerinde akustik ve elektronik deney testinden geçirildiği açıklandı.
Aralık ayında satışa sunulacak ürünün fiyatı ise 217$ olarak belirlendirilmiştir.

leonardo08

leonardo08

Üye
ben gördüm bunu denedimde çok çabuk ısınıp koku yaymaya başlıyor pek sevmedim :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt