Logitech Z333 İncelemesi

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
Logitech Z333'ü sizler için inceledik. Videoda bulamadığınız merak ettiğiniz birşeyler varsa yorumlar kısmından bize sormayı unutmayın.
80 w gücünde 2+1 3 aydır kullanmaktayım ve sitesinde söylendiği gibi güçlü bas ve sesi var. tavsiye ederim.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Günahı Ne Bunun Pek Hoşuma Gitmedi Tipi
 
cihanata_1

cihanata_1

Üye
konu için :tşk:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt