Satılık Logitech Bluetooth Adapter maxicep'e ÖZEL SADECE 190 TL


bhdr.sari

Üye
    Konu Sahibi
2. El Hiç kullanılmamış Logitech Bluetooth Adapter
Ürünün sadece kutusu yoktur sıfır gibi çalışıyor her hangi bir sıkıntı söz konusu değildir.
ERHANGİ BİR HOPARLÖRDE KABLOSUZ OLARAK SES OYNATIN
Logitech Bluetooth Ses Alıcısı ile çoğu hoparlör ve ev stereo sistemine kablosuz akış kolaylığını ekleyin. Kolay kurulum, otomatik yeniden bağlanma ve çok noktalı Bluetooth.

KOLAY KURULUM
3,5 mm veya RCA girişleri aracılığıyla çoğu bilgisayar hoparlörü, ev stereo sistemi veya AV alıcısını kolayca bağlayın. Bluetooth ®Ses Alıcısı?nı bir AC güç kaynağına takın.

BASİT BLUETOOTH EŞLEŞTİRME
Bluetooth özellikli akıllı telefon ve tabletinizi kullanışlı ve tek dokunuşla eşleştirme tuşu ile eşleştirin. Cihaz, bağlantı mesafesi içinde olduğunda otomatik olarak yeniden bağlanır.

ÇOK NOKTALI BLUETOOTH
Akıllı telefon veya bilgisayarınız gibi Bluetooth özellikli iki cihazı eşleştirin ve kablosuz olarak ses akışı gerçekleştirmek için cihazlar arasında geçiş yapın.

ÖZELLİKLER & BİLGİLER
Sistem Gereksinimleri
  • Aşağıdakilerin çoğu dahil olmak üzere kulaklık girişi (3,5 mm) veya RCA girişleri olan tüm cihazlarla çalışır:
    • Bilgisayar hoparlörleri
    • Ev sinema sistemleri
    • AV alıcılar
Teknik Özellikler
Çok noktalı Bluetooth

Tek dokunuşla eşleştirme tuşu

Güvenilir 15 metrelik kablosuz bağlantı mesafesi

 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt