LockPic Mağazada


Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Matt Cavanagh tarafından geliştirilen LockPic adlı kilit ekranı uygulaması bazı özellikler ile kendine rakiplerinden ayırıyor. Uygulama;

30 dakika, 1 saat, 2 saat, 12 saat ve günlük periyotlar halinde ve isteğe bağlı olarak kilit ekranında ki görselleri güncelleyebiliyor ve isterseniz sadece Wi-Fi üzerinden de görselleri güncellemesini seçebilirsiniz.
Uygulama, görselleri;

Bing, Flickr, Bing günün resmi, NASA günün astronomi resmi ve kişisel fotoğraflarınız arasından alıyor.

Ayrıca uygulama ile arka plana atadığınız görselleri bulanıkşatırabilirsiniz.

Uygulama mağazada ücretsiz olarak sunulmakta

LockPick:

 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt