Liverpool Seriye Katılan 2. İngiliz Takım Oldu (Superleague Formula)..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye


Liverpool iki hafta sonra ilk yarışın yapılacağı Superlig Formula serisine katılan son takım oldu. İngiliz takım, seriye katılan 17. takım oldu. Üç takımın daha katılımı bekleniyor ve böylece 20 takımlık grid tamamlanmış olacak.

Liverpool takımı henüz pilotlarını açıklamadı ancak önümüzdeki hafta Donington'da yapılacak olan testlerde perşembe günü araçlarını tanıtacaklar.

Takımın ticari yöneticisi Ian Ayre "Bu, Liverpool taraftarlarına takımlarını farklı bir sporda desteklemeleri için yeni bir heyecan verecek. Donington'daki açılış yarışı İngiltere'deki taraftarlar için harika bir şans." diye konuştu.

Superlig Formula Başkanı Alex Andreu ise dünyanın en ünlü futbol klüplerinin seriye katılmasının kendilerine güven verdiğini söyledi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt