Lisede kınama cezası için fikirleriniz neler acaba

Sponsorlu Bağlantılar

spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
Lisede kınama cezası için fikirleriniz neler acaba
Uzun süre önce sormuştum bu soruyu fakat yüzlerse yeni arkadaş aramıza katıldı şimdi onların fikirlerini almak istiyorum.Benim 9.sınıfta bir tartışma sonucu kınamam var.Bu ceza stajda veya daha ileride önüme çıkarmı ?

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
eğer disipline gitmediysen çıkmaz

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
kınama cezası nasıl oluyor

MrExpert

MrExpert

Üye

Zaten disiplin kurulu tarafından kınama eriliyor sen sadece onları görmüyorsun verirken :D

Asıl soruya gelirsen 1 kere kınma yediysen Birdefa daha kınama cezası alırsan Bir üstceza yanı uzaklaştırma alırsın.

Kanuni_1520

Kanuni_1520

Üye
Ucuncudede kicina tekmeyi basarlar

otostopçu

otostopçu

Üye
kınıyoruz :(

The East

The East

Üye
niçin ceza aldın mesela yoklama kağıdında oynama yapınca siciline resmi evrakta sahtecilik diye geçiyor ve hiç bir resmi şirket seni işe almıyor temiz kağıdını istiyorlar sen getiriyorsun resmi evrakta sahtecilik bir banka vb biyer seni niye işe alsın burdada yapar aynısı diye neden ceza aldıgını yazarsan daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
:) her neyse uzaklaştırma alınca gözüküyormuş

otostopçu

otostopçu

Üye
yıl sonuna kadar tekrarlamazsan ceza siliniyor

• Beğen
spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
niçin ceza aldın mesela yoklama kağıdında oynama yapınca siciline resmi evrakta sahtecilik diye geçiyor ve hiç bir resmi şirket seni işe almıyor temiz kağıdını istiyorlar sen getiriyorsun resmi evrakta sahtecilik bir banka vb biyer seni niye işe alsın burdada yapar aynısı diye neden ceza aldıgını yazarsan daha iyi olur
bi arkadaşla tartışma yüzünden

- - - Eklendi - - -

yıl sonuna kadar tekrarlamazsan ceza siliniyor
bu bilgiyi nerden öğredin ? mahalle efsanesimi yoksa bir dayanağı varmı

- - - Eklendi - - -

Ucuncudede kicina tekmeyi basarlar
ağır olalımm

- - - Eklendi - - -

disipline gittim hatta cezamı gördüm yani

otostopçu

otostopçu

Üye
müdür yardımcımız kendisi söyledi

Astrosman

Astrosman

Üye
Ademim geçmiş olsun kardeşim....

• Beğen
spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
:islik up

60Samet09

60Samet09

Üye
kınama cezası eğer sen mezun olurken hocalar aralarında anlaşıp seni tartışıp silerlerse bişey olmaz yoksa kalırsa devlet memuru zor olursun

spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
kınama cezası eğer sen mezun olurken hocalar aralarında anlaşıp seni tartışıp silerlerse bişey olmaz yoksa kalırsa devlet memuru zor olursun
bilginin kaynağı neresi ? memur olmak işini geç benim lise yıllarında okuldan uzaklaştırma yemiş hocalarım var oke:

sahte_okeyy

sahte_okeyy

Üye
ya bende okulda cebimde sigara ve çakmak yakalattım (anadolu lisesi 3. sınıf) henüz bi gün oluyo yakalatalı fakat ortalıkta bisey yok. Sadece adımı aldılar. Alacagım ceza nedir veliye haber verilir mi bilgilendirirseniz sevinirim.