Lise Nakil Cok Acil

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Ben 10.sinifi bitirene kadar anadolu ogretmen lisesinde okudum simdi yani bu yil gececegim 11.sinifta anadolu lisesine nakil yaptim tekrar kendi okuluma gecebikir miyim

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
bi git bakalım okula açıktır şimdi sor müdüre eğer senin yerine biri geçmişse alamaz zaten

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
33 tane bos var.Okul acildiktan sonra sa basvurabilur miyim

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
olur ama açılmadan yaparsan iyi olur senin için

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Yani ben ogretmen lisesine gecebilir miyim ama anadolu lisesinde o dersleri gormecem ogretmenlik 2 .donemde gecebilur muyim

foreverthe

foreverthe

Üye
Açılmadan yap bence şimdi git sor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
AÇıldıkdan Sonra Yaparsan Ortama Kaynaşman Zor Olur Hemen Yap Arkadaşlarınla KaynaşirsinYabancılık Çekmezsin

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
çıktığı okul zaten kaynaşmış çoktan :)

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt