lise 1 sınıfta kalırmıyım? Acil...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sasasahamza

Üye
    Konu Sahibi
lise 1 sınıfta kalırmıyım? Acil...
beyler ben 9. Sınıfı bitirdimde ben şoyle biliyorum.
3 den fazla zayıf getirirsen ortalaman tutarsa sınıfı geçersin. Tutmassa geçemessin. Ama 3 yada daha az zayıfın olunca ortalamaya bakılıyormu? İmam hatipe gidiyorum cevap verin sınıfta kalabilirim..

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
sınıfta kalmak çok güzel bi duygu açıktan okuyorum on numaraaaaaa :D

sasasahamza

Üye
    Konu Sahibi
heh .D soruma cevap yokmu

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Af felan geliyor her sene..Okulu da oyuncak ettiler..Eğitim sistemi baştan yanlış.
Merak etme kalmazsın.Hele İmam hatip'de isen sırtından zorla iterek geçirebilirler.
Tatmin olmadınsa;

sasasahamza

Üye
    Konu Sahibi
Af felan geliyor her sene..Okulu da oyuncak ettiler..Eğitim sistemi baştan yanlış.
Merak etme kalmazsın.Hele İmam hatip'de isen sırtından zorla iterek geçirebilirler.
Tatmin olmadınsa;

teşekkur ederim ...

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
Ben 3 tane 1le geçtim :) Sorumluluk ta da veremedik şubata kaldı :)

anılbaran

anılbaran

Üye
valla kalırsın hiç belli olmaz ben kalmıştım. Ben şöyle diye biliyom ortalaman tutarsa 0 ın yok sa direk geçiyon kimse 1 ler için hesap sormuyor. Ortalam tuttu diyelim ama dil anlatı 1 geldi . Baraj dersi oldugundan istersen tüm derslerin 5 olsun sorumlu geçiyon. Tabi eger yazın ortalama yükseltme sınavına girersen dil anlatıımı verirsen direk geçiyon bişi olmuyor. Diyelim ki ortalaman tutmuyor . 3 birin var. Yine geçiyon. Ama sorumlu geçiyon o 3 dersi lise bitene kadar vermek zorundasın . O yüzden 3 dersde birinden girip ortalqmayı yükseltmeye bakacan oys de ortalamayı yükseltirsen geriye kalan 2 derden kimse sorumlu tutamaz seni . Digelim ki ortalaman tutmuyor ve 4 bir geldi. Oys ye girip bir dersden geçersen sorumlu geciyon ve lise bitene kadar vermek zorundasın .

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
beyler ben 9. Sınıfı bitirdimde ben şoyle biliyorum.
3 den fazla zayıf getirirsen ortalaman tutarsa sınıfı geçersin. Tutmassa geçemessin. Ama 3 yada daha az zayıfın olunca ortalamaya bakılıyormu? İmam hatipe gidiyorum cevap verin sınıfta kalabilirim..

ben de imam hatipte okuyorum. Ortalama yeterse 3 tane zayıf ile sorumlu geçersin ama bu zayıflari 4üncü sınıfa kadar sorumluluk sınavlarına gelerek düzeltmen gerek. Ben de 1inci sınıfı 3 zayıf ile geçtim şimdi lise 3e geçtim hâlâ 2 tanesi duruyor :ehe

ANIL

ANIL

Admin
Sana şöyle söyliyim 1i geçersen daha kalmassın :D

abandonware

abandonware

Üye
bilmiyom :bilmm

sasasahamza

Üye
    Konu Sahibi
valla kalırsın hiç belli olmaz ben kalmıştım. Ben şöyle diye biliyom ortalaman tutarsa 0 ın yok sa direk geçiyon kimse 1 ler için hesap sormuyor. Ortalam tuttu diyelim ama dil anlatı 1 geldi . Baraj dersi oldugundan istersen tüm derslerin 5 olsun sorumlu geçiyon. Tabi eger yazın ortalama yükseltme sınavına girersen dil anlatıımı verirsen direk geçiyon bişi olmuyor. Diyelim ki ortalaman tutmuyor . 3 birin var. Yine geçiyon. Ama sorumlu geçiyon o 3 dersi lise bitene kadar vermek zorundasın . O yüzden 3 dersde birinden girip ortalqmayı yükseltmeye bakacan oys de ortalamayı yükseltirsen geriye kalan 2 derden kimse sorumlu tutamaz seni . Digelim ki ortalaman tutmuyor ve 4 bir geldi. Oys ye girip bir dersden geçersen sorumlu geciyon ve lise bitene kadar vermek zorundasın .

çok iyi anlattın bende bu gün sordum müdür yardımcısina sordum geçermisım. Ama bidaha kim verceek :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt