Linux Mint 20.2 ''Uma'' Yayınlandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Linux Mint, Ununtu ve Debian temel alınarak geliştirilen, masaüstü kullanıcılara yönelik bir Linux dağıtımıdır. Ubuntu 20.04.2 bazlı Linux Mint 20.2 işletim sistemi Kernel 5.4 ile sunuluyor. Linux Mint 20.2 desteği 2025 yılına kadar devam edecek. 
Son düzenleme:
  • Cool
Tepkiler: PALA.
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
20.2 final yayınlandı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt