link kurbağa olmuş

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
link kurbağa olmuş
10 indirme yapınca kırılan rapid seni de unutmadım. o long times yazısını yazan eli kimler kırmak istemedi ki? eller günahkar.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Diller günahkar

• Beğen
Tepkiler: PALA., MaxipmaN ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: PALA., MaxipmaN ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Vrak vrak

• Beğen
Tepkiler: PALA., MaxipmaN ve Symbianist
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Maziye götürdün , beyaz tüplü ekranda 4 gb kotalı internet ile beyaz kasalı bilgisayardan gelişen ada oynadığım aklıma geldi . Rapidshare müthiş bir şeydi o zamanlar .
Kota sıkıntı değildi dolmuyordu bile .

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Beni sen mi ittin dereye

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: PALA. ve MaxipmaN
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ben kanalda geçiyodum, telefonla konuşuyodum, lanet olası kanal etrafını çerçeve yapmamışlar. Ben düştüm iyi kötü kurtuldum; ama çoluğumuz var çoluğumuz var çocuğumuz var. Buraya buraya bizim bi sürü insanların çocuğu var buraya düşse nolur? Amma akşam amma gündüz. Şurdan geçerkene iki korkuluk olmaz mı? Olmuyor işte gördüğünüz gibi buyur ben düştüm çocuklarımız düşmesin. Bak şurdan geçiyodum, kurbağaların üstüne düştüm kurbağa vak dedi düştüm ama çıkaramıyom bisikleti, düldülü çıkaramıyorum. Beni sen mi iteledin naptın bilmiyorum.

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: PALA., MaxipmaN ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben kanalda geçiyodum, telefonla konuşuyodum, lanet olası kanal etrafını çerçeve yapmamışlar. Ben düştüm iyi kötü kurtuldum; ama çoluğumuz var çoluğumuz var çocuğumuz var. Buraya buraya bizim bi sürü insanların çocuğu var buraya düşse nolur? Amma akşam amma gündüz. Şurdan geçerkene iki korkuluk olmaz mı? Olmuyor işte gördüğünüz gibi buyur ben düştüm çocuklarımız düşmesin. Bak şurdan geçiyodum, kurbağaların üstüne düştüm kurbağa vak dedi düştüm ama çıkaramıyom bisikleti, düldülü çıkaramıyorum. Beni sen mi iteledin naptın bilmiyorum.
Kim vurduya gittin sen . @sinan yüksel de iteklemiş olabilir . @MaxipmaN da iteklemiş ve yahut bir başkası veyahut ben .

• Beğen
  • Düşünceli
Baydırman

Baydırman

Moderator
Katil uşak :zong:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
benim 15 yıllık lastikleri taktım tuzak loading %100. :eller:

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: PALA. ve Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Korkuluk yapmayan belediye suçlu . Kamu davası açılacak .

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Başkanı çağırın :lac:

Baydırman

Baydırman

Moderator
Japon mu acaba :hmmm

Üst Alt