Lineage Os S3

Sponsorlu Bağlantılar

• 25 Nisan 2019
  • 118 Okunma
  • 5 Cevap

1. 25 Nisan 2019 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar S3 Lineage OS nereden bulurum. Kendi sitesinde yok kaldırmışlar. Son sürümünü nereden bulurum?

Yazan: Hanidebenim

Sponsorlu Bağlantılar
    Karacaahmet1993 bunu beğendi.
  2. 26 Nisan 2019 #2

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Google bizi izliyor kullandığımız Android telefonlarla.Bunu önlemeyi amaç edinen Operation System "e" var.Lineage OS üzerine kurulu.
    İstersen bunu dene :
    devices list · Wiki · e / wiki / en · GitLab
    ---

> Anasayfa
    bunu en baştan yazmalıydım.Burdan incelebilirsin hocam romu

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. 26 Nisan 2019 #3

Hanidebenim

Hanidebenim
    Merhaba teşekkür ederim. Google ürünleri kullanma şansımız var mı bu rom da acaba? Google ye veri gönderme işini nasıl yaoıyor yedekleme işlerini felan
    ---
    Ve bu roma uygun gapps paketini nerede bulurum

4. 26 Nisan 2019 #4

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993
    Hocam bu ROM tamamen Google suz bir mobil kullanım sünuyor.Lineage OS tabanlı olduğu için Google ürünleri muhakkak kuruluyordur fakat ROM,Google karşıtı bir ROM.
    Ben kişiler,takvim vs için Blackberry uygulamalarını Google Play den indiriyorum.Google Play uygulamaları için Aurora Store | F-Droid - Free and Open Source Android App Repository bu uygulamayı kullanıyorum.
    Youtube için ise YouTube Vanced APK [NONROOT/ROOT/MAGISK] - Official Website ve microG Projectuygulamalarını kullanıyorum.
    ---
    Hocam baya uzun zaman alıyor bunlar.Ben Huawei p8 Lite telefonu tamamen Google servisleri olmadan yukarıdaki uygulamalar ile kullanıyorum.
    Operation System e ise yakın zamanda kullanmak istiyorum.Elimde LG G2 32 GB var ona yüklemeyi düşünüyorum.

Son düzenleme: 26 Nisan 2019
    Hanidebenim bunu beğendi.
  5. 6 Mayıs 2019 #5

Hanidebenim

Hanidebenim
    Çok Teşekkür ediyorum.

Karacaahmet1993 bunu beğendi.
  6. 6 Mayıs 2019 #6

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993
    Rica ederim

Mobil cihaz ile gönderdi