İpucu Line Mesaj Baloncukları

Sponsorlu Bağlantılar

ewacash

Üye
    Konu Sahibi
Line Mesaj Baloncukları
arkadaşlar Line conversation skin adında mesaj baloncukları gördüm bi kaç sitede smileyler, falanda değiştirilebiliyormuş fakat indirme yapamıyorm ayrıca buradada hiç denk gelmedim, css içine atılacak dosyalara bi türlü ulaşamadım,ayrıca smileyler içinde farklı bi zip oluştrmşlar snırım onuda css içine atıcaz ama smileyler aynı kalsada önemi yok baloncuk tarzı ve rengi çok hoşuma gitti elinde olan yada bulabilen varsa upload ederse sevinirim :) avatarlı hali olur avatarsız hali olur, without avatar şeklinde aradım gerçi avatarsız bulamadım ama yardımlarınızı bekliyorum...

şahin_yıldız32

Üye
symbianda line yok galiba varmı ?

ewacash

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bahsettiğim line programı değil, onun mesaj baloncukları yani renkleri, şekli falan :)

şahin_yıldız32

Üye
hayır kardeş symbianda line yoknokia için sadece asha ve wp8(lumia)için var.

ewacash

Üye
    Konu Sahibi
demin baktım var ama kurmadım mağzada aratın isterseniz
mağaza da yok dememiş zaten arkadaşta asha ve wp8 için var, fakat S^3te kullanamıyorsun, ayrıca lütfen konuyu değiştirmeyelim ben Line'ın mesaj baloncuklarını upload edebilecek birini bekliyodum Line var mı yok mu olayına döndü konu Line Asha cihazlar için ve Lumialar için mevcut sadece bildğim kadarıyla

asigsasi

asigsasi

Üye
line için mesaj baloncukları var fakat flash ile gömmen gerekiyor ben normal denedim olmadı

ewacash

Üye
    Konu Sahibi
line için mesaj baloncukları var fakat flash ile gömmen gerekiyor ben normal denedim olmadı
Başka bi forumda görmüştüm Direk oturumlar modu varken css içine atınca olabilir gibi bisi diyolardi ıngilizceydi çevirdim, indirip denemek benimde aklıma geldide link ölüydü, gömme işlemi biraz zahmetli değil mi ya basit bisi olması lazımdi bana sorarsan, olmadı diyorsun olmaz diyorsanda gömmekten başka çare yok

şahin_yıldız32

Üye
özürdilerim kardeş ne demek istediğini şimdi anladım.