Limuzinin Bittiği An ...!!!!

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şanlıurfa'da bir iş adamının yurt dışından getirdiği Limuzin marka otomobilin geriye gitmemesi için lastiğinin altına konulan taş Şanlıurfa'da günün konusu oldu.Şanlıurfalı bir iş adamı düğünlerde gelin ve damatlara hizmet vermek için yurt dışından Limuzin marka bir otomobil getirdi. İş adamının bu girişimi sayesinde Şanlıurfa'da yeni evlenen birçok gelin ve damat ilk kez Limuzin'e binmenin heyecanını yaşadı.

Çoğu zaman bu heyecana tanık olan Şanlıurfalıları bu kez farklı bir görüntü şaşırttı. 8 silindirli otomobilin park halindeyken geriye kaymaması için lastiğinin arkasına taş konulması Şanlıurfa'da günün konusu oldu.

Bazı vatandaşlar "Böyle pahalı bir otomobilin geriye gitmesini önlemek için taş koyanı yeni gördük. Bu Limuzin'in bittiği andır" diye espri yaptı.
 
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Gitse yazık olur heralde ii düşünmüş:ehe
Teşekkürler.:)
 
aLone

aLone

Üye
allahım ya türk aklı işte:D
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ne işin olur senin limuzin le desenize :ehe
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
%99 gitmez ama ya giderse:)
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Görmemişin limuzini olmuş...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt