Limbo v1.9 | Müthiş Bir Maceraya Hazır Olun

Sponsorlu Bağlantılar

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Limbo v1.9 | Müthiş Bir Maceraya Hazır Olun
Mobil platformlar için yayınlanmış en farklı oyunlardan biri olan Limbo sizi karanlık ve esrarengiz bir dünyaya götürecek.
Pc sürümüde bulunan oyun mobil platformda hak ettiği ilgiyi görmemiş aslında Google Play de çok yüksek indirmelere ulaşmamış, buna 14 TL gibi bir ücretle satılmasıda etken tabi.

Oyuna gelecek olursak Playdead tarafından geliştirilen oyun "Kardeşinin kaderinden habersiz olan bir çocuk LIMBO'ya girer" sloganıyla karşımıza çıkıyor, oyunda birbirinden heyecanlı 20 ye yakın bölüm bulunuyor ve kesinlikle sürükleyici bir oyun.

Şahsen son iki bölüme kadar oynadım oyunu ancak orda takıldım kaldım. :D

Umarım siz bitirebilirsinir .:)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sistem otomatik olarak fu ll yapıyor yani boşluk ekliyor. Market linki çalışmazsa taryıcıdan son satıra boşluksuz full yazmanız yeterlı.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: mavu, DeV/AsA ve ceza87

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bölümlerin gidişhatına dikkat ederseniz aslında zaman çizgisinde insanoğlunun ve teknolojinin gelişimi gözler önüne seriliyor. ıssız bir ormanda başlayıp ilkel kabilelere raslamak ardından makineleşen şehir ve en sonda yerçekimini tersine bile çevirebilen teknoloji! "geçmiş-günümüz-gelecek" PCde bitirmiştim, herkesin bir kere oynaması gereken muhteşem bir platform oyunu. kesinlikle kulaklıkla ve karanlıkta oynayın ki atfosfer iyice içine çeksin sizi :) bir de bu oyunda gizli bir bölüm var ki evlere şenlik! hard mod gibi bişi ora :)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben bahsettiğiniz noktaya dikkat etmemiştim gerçekten ilk bölümden itibaren dediginiz gibi..

Çok basit bi olun gibi görünse de müzikler ses efektleri süper kurgulanmış. Android için nadir oyunlardan biri bence.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Ben bahsettiğiniz noktaya dikkat etmemiştim gerçekten ilk bölümden itibaren dediginiz gibi..

Çok basit bi olun gibi görünse de müzikler ses efektleri süper kurgulanmış. Android için nadir oyunlardan biri bence.
mobilde ne kadar keyif verir bilemicem ama büyük ekran PCde dediğim gibi karanlık bir oda ve kulaklıkla atmosferin içinde buluyorsunuz kendinizi

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mobilde ne kadar keyif verir bilemicem ama büyük ekran PCde dediğim gibi karanlık bir oda ve kulaklıkla atmosferin içinde buluyorsunuz kendinizi
Pc de denemedim ben ama tablet te oynamıştım iyiydi.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Limbo, oyun dünyasının sanat eserlerinden biri sayılır.
Karanlık ortamda, yüksek seste ve modunda oynanması şiddetle önerilir.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

Üst Alt