LGP970 Türkiye ICS (V30A) Romu Flash Dosyaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şarj olayına bende bakarım bu hafta sonu nedir ne değildir anlatırım

akşam uyurken bıraktığımda % 70 lerdeydi. takriben üzerinden 14 saat geçti. şu anda şarj %27.

Konu Sahibi
Sabah şarjdan saat 9'da çektim ve şuan saat 14:10 kalan şarj: %92

peki nasıl oluyor bu böyle kardeş. hiç telefonla oynamadın mı? ben ne edeceğim peki.

Her şey güzel, ayarlardan telefonu çok güzel özelleştirebiliyorum yeni ayarlar eklenmiş fakat sevdeğim yanı pil göstergesi widget ı yok pilimin yüzde kaç olduğunu göremiyorum

- - - Eklendi - - -

ha bir de ekranın köşelerine vurunca resim müzik felan değişiyordu ya (g key ) o da kalkmış ama yine de güzel. Zaten lükstü

Konu Sahibi
Her şey güzel, ayarlardan telefonu çok güzel özelleştirebiliyorum yeni ayarlar eklenmiş fakat sevdeğim yanı pil göstergesi widget ı yok pilimin yüzde kaç olduğunu göremiyorum
Ayarlar-Güç Tasarrufu-Pil Hakkında Bilgiler(Alt kısımda yer alıyor)Batarya Yüzdesi
ordaki tiki işaretle olay tamam

- - - Eklendi - - -

G-Key'de Ayarlar-Hareketler kısmında yer alıyor. Oradan istediğini seçebilirsin

umtklc

Üye
splite achive bloced diyor. linklerin saglam olduguna emin misin

Konu Sahibi
splite achive bloced diyor. linklerin saglam olduguna emin misin
Linkler sağlam kontrol ettim.

- - - Eklendi - - -

Linkleri Mediafire kaldırmış. Pro üyelik almamı istiyor. Arkadaşlar kusura bakmayın. En yakın zamanda başka paylaşım siteleri le değiştireceğim.
Teknik Hata için hepinizden özür diliyorum..

- - - Eklendi - - -

Linkler saat 18:54 itibariyle değişmiştir. Bilginize..

kardeşim emeğine sağlık çok işime yarıcak inşallah ama sana zahmet bir daha linkleri yeniler misin ölmüş linkler

- - - Eklendi - - -

tamamdır kardeşim 4shared telekomünikasyon engelleiydi dns değiştirerek indirdim emeğine sağlık

Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...