Haber LG X Power ve X Style adındaki yeni cihazlar Güney Kore devi tarafından duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
LG X Power ve X Style adındaki yeni cihazlar Güney Kore devi tarafından duyuruldu
LG X ailesine yeni dört üye daha katılırken, böylece toplamda altı akıllı telefona ulaşıldı.

Güney Kore devi LG bir süre önce yeni LG X serisi altında modeller sunmaya başlamıştı. Bu yeni akıllı telefonlar LG X cam ve LG X screen adları ile gelirken, bugün itibari ile firma, yeni dört akıllı telefon modeli daha duyurdu.

LG'nin bu yeni akıllı telefonlarına bakacak olursak eğer, cihazlar LG X Power, X Mach, X Style ve X Maxisimleri ile geldiler.

Bu dört akıllı telefon arasında LG X Power ve LG X Style'a bakacak olursak eğer, bu iki model de giriş seviyesi sayılabilecek donanım özellikleri ile gelmekteler.

LG X Power akıllı telefon 5.3" büyüklüğünde ve 1280x720 piksel HD çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile geliyor. 1.1Ghz saat hızında çalışan 64-it mimaride sekiz çekirdekli işlemci ve Mali-T720 grafik işlemci içeren MediaTek MT6735 yonga setinden güç alan akıllı telefon 2GB sistem belleği ve 16GB dahili veri kapasitesi ile sunuluyor.

Çift SIM kart desteğine sahip olan akıllı telefon Android 6.0 Marshmallow mobil işletim sistemi üzerinde çalışıyor ve ayrıca 13MP arka kamera ve 8MP Selfie kamerasına sahip. Batarya ise 4.100mAh olarak gelmekte.

Diğer model LG X Style da benzer şekilde 5.3" büyüklüğünde 1280x720 piksel çözünürlüğünde ekran ile gelirken, bu model 1.2Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemcili Qualcomm Snapdragon 410 yonga setinden güç alıyor. 1.5GB sistem belleği içeren akıllı telefon 8MP arka kameraya sahip ve ön kamera da 5MP olmakta.

Bu model de Google Android 6.0 Marshmallow üzerinde çalışırken, batarya ise daha küçük olarak 2.100mAh olarak belirlenmiş.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

LG X Power ve X Style adındaki yeni cihazlar Güney Kore devi tarafından duyuruldu

man20

man20

Üye
lg x style tam da lg'ye yakışacak bir cihaz olmuş.

furyzer0

furyzer0

Üye
Peki bu cihazlar ne kadar güncelleme alacak umarım samsıngun yan serileri gibi olmaz

Sent from mTalk using lumia950

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Güncelleme konusunda sorun yaşayacaklarını sanmıyorum zira beat mini stylus gibi modeller bile şuan 6.0

Kaldı ki bunlar X serisi altında daha özgünler amiral minisi falan değiller.

Fiyatları uygun olursa iş yaparlar.

furyzer0

furyzer0

Üye
Güncelleme konusunda sorun yaşayacaklarını sanmıyorum zira beat mini stylus gibi modeller bile şuan 6.0

Kaldı ki bunlar X serisi altında daha özgünler amiral minisi falan değiller.

Fiyatları uygun olursa iş yaparlar.
Şimdi bir zahmet 6 olsun zaten N in eli kulağında O yu acaba alırlar mı? 2 büyük güncelleme yani şupheli

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Lg güncelleme konusunda üzmez ama kimse bir G5 desteği beklemesin tabi.
Fiyatı donanımı belli.

furyzer0

furyzer0

Üye
O konuda doğru tabi ki g5 desteği alacak değil ben sadece samsung da vu kadar model çıkarınca güncelleme desteklerine değinmek istemiştim aynı şekilde olmaz umarım lg de

Üst Alt