Haber LG X Cam'in Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
LG X Cam'in Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı
Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, bugünlerde sık sık amiral gemi akıllı telefonu G5 haberleri ile gündeme gelse de şirket orta seviyede de iddialı modellerle pazar payını yükseltmeye çalışıyor. Son olarak LG V10 benzeri LG X Screen ile karşımıza gelen LG, şimdi de X Cam modelini pazara sunmaya hazırlanıyor.

Tasarımı ve ekran boyutu ile G5'e oldukça benzeyen X Cam, kamera özellikleri ile öne çıkıyor. Arka yüzünde 13MP 78 derece ve 5MP 120 derece açığa sahip dual kamera bulunan LG X Cam, LG G5 benzeri Pop-up Picture kamera efektini de sahip ve 5.2 inç büyüklüğünde full HD ekranla geliyor.

LG X Cam Özellikleri:
  • İşlemci: 1.14GHz Octa çekirdekli
  • EKRAN: 5.2 "Full HD
  • BOYUT: 147.7 x 73.6 x 5.2 - 6.9mm
  • KAMERA: Ön: 8MP arka: Normal Lens 13 MP + Geniş Melek Lens 5MP
  • İşletim Sistemi: Android 6.0 Marshmallow
  • BAĞLANTI: Wi-Fi (802.11 b / g / n), Bluetooth 4.1, NFC, USB 2.0
  • BELLEK: 2GB RAM / 16GB ROM
  • Batarya: 2,520 mAh sabit
  • RENK: Gümüş / Altın
LG X Cam incecik 6.9 mm kalınlığında ve 3G Arc Glass arka yüzeye sahip. Bu yüzey fırçalanmış metal görünümü sunuyor ve ön yüzünde ise kavisli bir cam bulunuyor.

LG X Cam'in 5.2 inç büyüklüğünde 1080p ekranı G5 ile benzer boyutta olsa da çözünürlük olarak geride kalıyor. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile çalışan X Cam, 1.14 gHz octa-core işlemciye, 2GB sistem belleğine ve 16GB dahili depolama alanına sahip. Cihazın 2.520 mAh bataryası ise değiştirilemiyor.
LG X Cam'in Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çift Kamera Olayı Bence Hala Gereksiz

skylinegti

skylinegti

Üye
Bu özellikler zaten belliydi asıl önemli olan hangi işlemciyi kullanacak ?Acaba Türkiye'ye getirirler mi bunu ,gelirse eğer büyük ihtimalle fiyatı 999 tl olur...

Luck Star

Luck Star

Üye
Bu özellikler zaten belliydi asıl önemli olan hangi işlemciyi kullanacak ?Acaba Türkiye'ye getirirler mi bunu ,gelirse eğer büyük ihtimalle fiyatı 999 tl olur...

720p den kötü ekrana sahip telefonu 800 liraya satıyor 999tl olacağını nereden çıkardınız müneccim misiniz yoksa ? :polis:

skylinegti

skylinegti

Üye
720p den kötü ekrana sahip telefonu 800 liraya satıyor 999tl olacağını nereden çıkardınız müneccim misiniz yoksa ? :polis:
Öncelikle müneccim değilim :) Lg nin K10 modeli özellik bakımından X Cam den bir tık aşağıda K10 899 tl ye satılıyorsa buda büyük ihtimalle 999 tl ye satılır diye düşünüyorum...

Luck Star

Luck Star

Üye
Full HD 5.2 ekran üstüne cift kamera ve g5 benzeri tasarım ile en az 1300 diyorum. İşlemci de 8 çekirdek.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

skylinegti

skylinegti

Üye
fu ll HD 5.2 ekran üstüne cift kamera ve g5 benzeri tasarım ile en az 1300 diyorum. İşlemci de 8 çekirdek.

Yok artık 1300 tl olması imkasız ederi en fazla 999 tl.Ayrıca neredeyse aynı özellikteki K10 899 tl iken kimse gidip buna 1300 tl vermez...

Luck Star

Luck Star

Üye
Vermesi satması önemli değil o fiyattan çıkacak iddiaya girerim :)

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
lg bu belli olmaz fiyatı bence :hmmm

Emre

Üye
Bir galaxy s2 gördüm sanki

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt