LG Vu 3 akıllı telefon Ekim’de sunulacak

 • 17 Eylül 2013
 • 296 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Akıllı telefon pazarında yükselişini sürdüren LG, son olarak yeni amiral gemisi G2 ile gündeme gelmişti. Oldukça başarılı tasarımı, üst düzey donanım özellikleri yanı sıra, ilgi çekici yazılım özellikleri ile gelen akıllı telefon sonrasında şimdi de Nexus 5 modeli ile gündemde. Google’ın yeni akıllı telefonunun üretiminin LG tarafından yapıldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  LG‘nin ilgi çeken akıllı telefon serilerinden bir tanesi de Optimus Vumodelleri olmuştu. Gelen bilgilere göre Optimus kelimesini kullanmadan,LG yeni akıllısını Vu 3 adı ile sunacak. Bu akıllı telefon modeli hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni gelen bir bilgiye göre, LG bu akıllısınıEkim ayında satışa sunacak.

  Ekran özelliklerine bakarsak, diğer modellerde olduğu gibi 4:3 görüntü oranı ile gelecek olan LG Vu 3, 5.2″ büyüklüğünde ve 1280×960 pikselçözünürlükte ekran içerecek. Yonga seti olarak da Qualcomm’un üst seviye dört çekirdekli Snapdragon 800 yonga setinden güç alacak. Ayrıca arka yüzünde 13MP kamera yer alırken, hızlı LTE-A desteğine de sahip olacak.

  LG Vu 3, firmanın ana vatanı Güney Kore’de KT Telecom ( F300k), LGU+ telecom (F300l) ve SK telecom (F300s) model numaraları ile sunulacak.

  Ayrıca bir diğer nokta da LG‘nin G2 için tasarladığı QuickWindow kılıfların benzerinin Vu 3 için de sunulacak olması.

  LG Vu 3 akıllı telefon Ekim’de sunulacak
   


  Yazan: ANIL

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 07:35