Haber LG V20 akıllı telefonun duyurulacağı tarih ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
LG V20 akıllı telefonun duyurulacağı tarih ortaya çıktı
LG'nin yeni V20 akıllısı Eylül ayı başında resmi olarak duyurulacak...

Akıllı telefon pazarında firmalar sundukları modellerle satış rakamlarını arttırarak, pazar paylarını arttırma çabasındalar ve LG de global pazarda mücadele eden önemli firmalardan bir tanesi. Bu sene yeni modeller sunan ve özellikle de amiral gemisi LG G5 ile dikkatleri üzerine toplayan firma ne yazık ki bu modelinin satış rakamlarından memnun değil.

Firma yakında yeni bir akıllı telefon modelini daha sunmaya hazırlanıyor. bu yeni akıllı telefon LG V20 adı ile gelecek ve geçtiğimiz sene gelen ve çift ön kamera, çift ekran ve zırhlı yapısı ile dikkat çeken LG V10'un halefi olacak.

LG V10'un halefi yeni modelin ne zaman sunulacağına dair ipuçları gelmeye devam ediyor. LG Eylül ayı başında Almanya'da düzenlenecek olan IFA 2016'da 4 günlük bir etkinlik düzenleyecek ve ardından da 6 Eylül tarihinde de San Francisco'da bir etkinlik gerçekleştirilecek ve bu etkinlikte de LG V20'nin resmi olarak duyurulması bekleniyor.

LG, söz konusu etkinliği için ayrıca basın davetiyelerini de göndermeye başladı. Baktığımızda "Play More" ve "The second story begins." ifadeleri dikkat çekiyor.

Google'ın geliştirdiği yeni Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi ile gelecek olan yeni akıllı telefon hakkında çok fazla bilgiler bulunmuyor.

LG V10 ise 5.7" büyüklüğünde 2560x1440 piksel Quad HD ekran, 2.1" büyüklüğünde 140x1440 pikse ikinci bir ekran, 4GB sistem belleği, 32GB / 64GB dahili veri kapasitesi, Qualcomm Snapdragon 808 yonga seti, 16MP arka kamera, 5MP çift ön kamera özellikleri ile gelmişti.

LG V20 akıllı telefonun duyurulacağı tarih ortaya çıktı

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Haber için teşekkür. Bu v serisi malesef hantal ve kötü bir fikir. Zaten 5.7 inç büyük birde 2.1 ekran ekleniyor. Oraya koyacağına arkaya yada tam üste süper olurdu

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Eskiyi getir yeniyi al kampanyası varmı
V10 verip V20 alabilirmiyiz.
LG den :D

furyzer0

furyzer0

Üye
Haber için teşekkür. Bu v serisi malesef hantal ve kötü bir fikir. Zaten 5.7 inç büyük birde 2.1 ekran ekleniyor. Oraya koyacağına arkaya yada tam üste süper olurdu

Ben hiç öyle düşünmüyorum hele ki g serisi ile karşıalştırınca ikisini de aynı marka mı yapmış diyorum :D

mTalk'tan gönderildi

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Ben hiç öyle düşünmüyorum hele ki g serisi ile karşıalştırınca ikisini de aynı marka mı yapmış diyorum :D

mTalk'tan gönderildi
Kesinlikle :)
V10 cok fena bir model :D V20 ile iyi cıkış yapacağına inanıyorum.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
V10 ekrani 5.5 inc, 2. Ekran ile 5.7 oluyor. Yani senin düşündüğün gibi 5.7 ve üstüne 2.1 değil. Gerçi düşününce 5.5 bile bana bazen büyük geliyor :). Umarım v20 de ekranı dahada büyültmezler.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Aynen 5 inçe 2 inç eklenirse süper olur

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Akıllarda soru işareti olmasın
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
V10 5.7 OnePlus two 5.5 :)

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
V20 ile ilgili görseller var fakat V10 ile biraz alakasız gibi
ama hoşuma gitti :D
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Ön kısmı arkaya uymamış bence g5 yaptıkları hatayı tekrar yapacaklar gibi geliyor bana

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
Kasa yapısı hakkında bilgim yok şayet g5 gibi olursa hata yapar
fakat gördüğüm kadarıyla tek parça kasa ve çelik, yanlarda değilde alt ve üst te kullanılmış gibi duruyor

furyzer0

furyzer0

Üye
Kasa yapısı hakkında bilgim yok şayet g5 gibi olursa hata yapar
fakat gördüğüm kadarıyla tek parça kasa ve çelik, yanlarda değilde alt ve üst te kullanılmış gibi duruyor
Umarım dediğiniz gibi olur

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
KacakMazot

KacakMazot

Üye
Pil değiştirme açısından g5 gibi modül tasarım yapabilirler belki. Birde o resimler konsept sanırım degilmi ?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

general4242

general4242

Üye
Su bootlooplu g4 leri v20 ile degistirsinler :D bende de var g4

Üst Alt