Lg Türkiye Teknik Servisi

• 12 Ekim 2013
  • 728 Okunma
  • 10 Cevap

1. iyi günler arkadaşlar lg optimus L5(E 612) telefonum var ve fiziksel olarak bir sıkıntım var bunun için teknik servise ulaşmam gerek LG türkiye servisi kim acaba bileniniz var mı bi yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Yazan: iblah60
  2. Tam olarak bilmiyorum ama lg türkiye yaz sitesinden ogren bizim evde l5 kulanan var sorun ne belki cozüm buluruz kendimde lg kullanıyorum ama tabi bn l5 deyil bnki 4x hd ama elimden geldigince yardım etmeye calısırım.

3. kardeş telefonumun ekranı bize göre sol alt köşesinden toz alıyor bunun servise yollamam lazım ama servisi yazmıyor garanti belgesinde napıyım ben bilmiyorum...

4. Aldıgın yere goturuceksin onlar seni yetkili yeri soylerler.

5. teknosa dan almıştım ama orasıda bana uzak düşüyo başka bi teknosaya sorsam yönlendirirler mi acaba

6. buyuk ihtimale yonlendirir ama fatura yada teknosadan aldigina dahil bisey gerek.

7. fatura değilde fiş var bugün gidip sordum paralı olur dediler ya neden böyle ki garanti var ama karşılamıyor olmaz ki

8. Yani fis varsa yapmaları lazım garatisi suruyorlarsa bide sor garati icine giriyormuymus bu hata bir sey daha sorucam acaba musteri hizmetlerine mi gittin yoksa direk bir calisana mi sordun bir calisana sorduysan musteri hizmetlerine git hakkını iste

9. direkt ordan çalışan kişiye söledim bi de bunların müşteri hizmetlerimi var

10. Olması lazım bi sor musteri hizmetleri var mı media markt varda onu bilmiyorum tam olarak ama birsor olması lazım

11. tmm sağol sorcam bilgilendirdiğin için teşekkürler...

Yüklüyor...
19/11/2018 - 04:54