Lg Türkiye Teknik Servisi

Sponsorlu Bağlantılar

iblah60

iblah60

Üye
    Konu Sahibi
Lg Türkiye Teknik Servisi
iyi günler arkadaşlar lg optimus L5(E 612) telefonum var ve fiziksel olarak bir sıkıntım var bunun için teknik servise ulaşmam gerek LG türkiye servisi kim acaba bileniniz var mı bi yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Mert_Alim

Üye
Tam olarak bilmiyorum ama lg türkiye yaz sitesinden ogren bizim evde l5 kulanan var sorun ne belki cozüm buluruz kendimde lg kullanıyorum ama tabi bn l5 deyil bnki 4x hd ama elimden geldigince yardım etmeye calısırım.

iblah60

iblah60

Üye
    Konu Sahibi
kardeş telefonumun ekranı bize göre sol alt köşesinden toz alıyor bunun servise yollamam lazım ama servisi yazmıyor garanti belgesinde napıyım ben bilmiyorum...

Mert_Alim

Üye
Aldıgın yere goturuceksin onlar seni yetkili yeri soylerler.

iblah60

iblah60

Üye
    Konu Sahibi
teknosa dan almıştım ama orasıda bana uzak düşüyo başka bi teknosaya sorsam yönlendirirler mi acaba

Mert_Alim

Üye
buyuk ihtimale yonlendirir ama fatura yada teknosadan aldigina dahil bisey gerek.

iblah60

iblah60

Üye
    Konu Sahibi
fatura değilde fiş var bugün gidip sordum paralı olur dediler ya neden böyle ki garanti var ama karşılamıyor olmaz ki

Mert_Alim

Üye
Yani fis varsa yapmaları lazım garatisi suruyorlarsa bide sor garati icine giriyormuymus bu hata bir sey daha sorucam acaba musteri hizmetlerine mi gittin yoksa direk bir calisana mi sordun bir calisana sorduysan musteri hizmetlerine git hakkını iste

iblah60

iblah60

Üye
    Konu Sahibi
direkt ordan çalışan kişiye söledim bi de bunların müşteri hizmetlerimi var

Mert_Alim

Üye
Olması lazım bi sor musteri hizmetleri var mı media markt varda onu bilmiyorum tam olarak ama birsor olması lazım

iblah60

iblah60

Üye
    Konu Sahibi
tmm sağol sorcam bilgilendirdiğin için teşekkürler...

Üst Alt