LG Telefonlarının beğendiniz yada beğenmediğiniz yönleri nelerdir... Model belirterek.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oylum61

Üye
    Konu Sahibi
LG Telefonlarının beğendiniz yada beğenmediğiniz yönleri nelerdir... Model belirterek.
Örneğin arkadaşlar bende P920 var Telefon özellikleri güzel ama yazılımı bir türlü güncellemediler... Tek sıkıntısı bu.

seyamkk

seyamkk

Üye
lg l5 update yaptığım zaman kamera performansı 3 mp ye düşutü ne yaptıyzam düzeltemedim vakitte yok garantiye verem ama lg den memlunum

Ocean258

Ocean258

Üye
LG telefonların en beğendiğim yönleri sağlam malzemeden yapılması donanım olarak güçlü cihazlar olması. Güncellemeleride biraz hızlı verirse tadından yenmez bence.

• Beğen
Tepkiler: enver_techno
technoshark

technoshark

Üye
En sevdiğim özelliği ince tasarımları ve şık duruşlu telefonlar yapması ... Optimus Black içinde güncelleme gelmeyecek denilmişti fakat yakın zamanda güncelleme yayınlanmıştı Bu sebepten acele etmenin alemi yok ancak demem o ki bu konuda birazcık yavaşlar..

Nexus 4 mü alsak ne :D

oylum61

Üye
    Konu Sahibi
En sevdiğim özelliği ince tasarımları ve şık duruşlu telefonlar yapması ... Optimus Black içinde güncelleme gelmeyecek denilmişti fakat yakın zamanda güncelleme yayınlanmıştı Bu sebepten acele etmenin alemi yok ancak demem o ki bu konuda birazcık yavaşlar..

Nexus 4 mü alsak ne :D

Bence biraz daha bekleyelim 5 i çıkar :D

konun

Üye
beyler bugün teknosaya gittim dedim hem p725 imin aksesuarlarına bakayım hemde bi sorayım yeni ne cihaz var amaç araştırma lg nexus 4 çıkdı diye duymuştum geldimi dedim geldi dedi dedim bi cihazları karşılaştırayım 3d özelliği tabi hariç :D nexus 4 10 numara cihaz olmuş şimdiki açıklamam şu kardeşim yeni tel çıkarıosun 4.1.2 jeal bean güncellemesi var üzerinde fiyatı 1400 tl 3dmax ilk çıktığında 1500 1200 tl civarıydı ve sıçtığımın sony xperia modelleri bile 500 tl olmasına rağmen android 4 var üzerinde nabsın millet p725 i satıp nexusmu alsınlar yetkiliye dedim güncellemeyle ilgili bilginiz varmı yok maalesef dedi ama gelceği söyleniyor diyede uyardı aksesuar varmı dedim lg orjinal aksesuar değil başka markaların aksesuarları olduğunu söyledi uyacak şekilde ve yine orda cihazlara baktığımda l serisinin l9 son çıkan l7 ve l5 in bile android 4.0.4 olduğunu gördüm bilmiyorum nasıl olucak ya cihazlar böle elimizde patlıcak yada herkes yüklenip bi şekilde düzgün bi cevap alıcaz bu lgden gerekirse istanbul mecidiyeköydeki merkezine gidicem fark ortada...

kuafemre

kuafemre

Üye
LG nexus4 den yaziyorum 4.2.2 ye güncellendi,diğer telim de zaten galaxy nexus google güvencesi ile her daim ilk bu teller alir aktüel guncellemeleri

Gggg1994

Üye
Lg l5 kullaniyorum orta seviye kullaniciyim kamerasina yaniyorum biraz ama o da cekmeyi bilmek gerwk yani oyle oldumu super oluyor bide sevmedigim ozelligi menu gecisleri daha iyi olabilirdi diye dusunuyorum en sevdigim ozelligide buyuk olmasi ve vercekten şık olmasi :) gerci icimde l7 vardi ama vardir bundada bir hayirr :)

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

waycell

waycell

Üye
ben en çok sağlamlığını seviyorum 2.5 yaşındaki kızıma veriyorum 3d maxı akşama kadar top gibi ounuyor duvara atıyor tık yok telefonda tabi silikon kılıf var ama genede sağlam ve fiyatları çok uygun

denizci35

denizci35

Üye
optimus blackta hdmi olmaması

levox26

Üye
season zen free mukemmel..

oylum61

Üye
    Konu Sahibi
Aynen benim 3D de var ama hiç kulanmadım wifiden hallediyorum :D

aliefecan

Üye
LGP725 3D MAX kullanıyorum.Artıları ekranı ve ses kalitesi yüksek,interneti hızlı; eskileri ise Android 2.3 kullanıyoruz bunun güncellemesini yapmadı LG ve şarjı çok hızlı bitiyor :(

i_cakmak

i_cakmak

Üye
bende de p970 var herşeyi güzel tek sıkıntım çektğim resimleri farklı klasörlere ayıramadım nasıl yapıldığını da çözemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt