LG p970 guncellemesinden sonra flash player çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliefe1907

Üye
    Konu Sahibi
LG p970 guncellemesinden sonra flash player çalışmıyor
Başlıktan da anlaşılacağı üzere lg p970 son güncellemeden sonra flash player çalışmaz oldu... yardım edebilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim

xcolakx

Üye
Başlıktan da anlaşılacağı üzere lg p970 son güncellemeden sonra flash player çalışmaz oldu... yardım edebilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim
Adobr flash player 11.0 Apk sini bul indir ve yukle sorun duzelecektir ayrica markette yoktur bakma bosuna.

aliefe1907

Üye
    Konu Sahibi
Adobr flash player 11.0 Apk sini bul indir ve yukle sorun duzelecektir ayrica markette yoktur bakma bosuna.
Yükledim ama düzelmedi.. adobe nin kendi sitesinden de kontrol ettim ama cihaz icin flash player vermiyor.. daha onceki surumlerde boyle bir sorun olmamisti

enver_techno

enver_techno

Üye

linke tıkla program aracılığıyla indirebilirsin. Ben öyle yaptım

bnerdem

bnerdem

Üye
tarayıcıyı açın ayarlar>gelişmiş>javaScript i etkinleştir e tıklayın ve eklentileri etkinleştir i ''daima açık'' yapın. eğer yapamazsanız donanım hızlandırması'nı etkinleştirin öyle deneyin. öyle olacaktır.

aliefe1907

Üye
    Konu Sahibi
tarayıcıyı açın ayarlar>gelişmiş>javaScript i etkinleştir e tıklayın ve eklentileri etkinleştir i ''daima açık'' yapın. eğer yapamazsanız donanım hızlandırması'nı etkinleştirin öyle deneyin. öyle olacaktır.
Ayarlar sizin dediginiz sekildeydi kontrol ettigimde ama problemi
>> http://www.bit.ly/TavoVI linkindeki programi indirerek duzelttim.. ilginiz icin tesekkur ederim

- - - Eklendi - - -

linke tıkla program aracılığıyla indirebilirsin. Ben öyle yaptım
kardes ayni programi sabah indirmistim ama okumadan silmistim.. sende yazdiktan sonra tekrar indirip ordaki talimata gore http://www.bit.ly/TavoVI linkindeki flash player indirdim tekrar kurdum ve sorun duzeldi.. tesekkur ederim ilginize ve yardimlariniz icin

enver_techno

enver_techno

Üye
Ayarlar sizin dediginiz sekildeydi kontrol ettigimde ama problemi
>> linkindeki programi indirerek duzelttim.. ilginiz icin tesekkur ederim

- - - Eklendi - - -

kardes ayni programi sabah indirmistim ama okumadan silmistim.. sende yazdiktan sonra tekrar indirip ordaki talimata gore linkindeki flash player indirdim tekrar kurdum ve sorun duzeldi.. tesekkur ederim ilginize ve yardimlariniz icin

Rica ederim sorunun düzeldiyse ne mutlu bize :oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
Bundan sonraki android sürümlerinde flash olmayacak anca apk ile dışarıdan biz kurabileceğiz P970'e özel bir durum değil yani anlayacağınız :)

enver_techno

enver_techno

Üye
Sebep şu ki çok fazla sistem kaynağı tüketiyor çok fazla pil tüketiyor o sebeple artık olmayacak Android de flash
Bu iyi olmadı işte. Keşke flash desteğini kesmeseler. Şimdi hangi kaynağa güveneceğiz :hmmm

technoshark

technoshark

Üye
Android den flash çekilmesi hakikaten iyi olmadı :( ama yapacak birşey yok artık..

hayyam27

Üye
netten flash playerı indirip kurman gerek tabi android için olanı flash androiddesn destegini çekmiş ondan zannedersem google markette de yok şu an zaten dedigimi yaprsan sorunun düzlir bende öyle yaptım

ozy1234

Üye
arkadaşlar güncellemeyi yaptım ama üstteki açılır menü açılmıyor herkeste mi öyle acaba ?

Ocean258

Ocean258

Üye
Bencede androidden flash desteğinin çekilmesi hoş olmadı

arkadaşlar güncellemeyi yaptım ama üstteki açılır menü açılmıyor herkeste mi öyle acaba ?

sorunsuz bir şekilde güncellediğinize emin misiniz ?

technoshark

technoshark

Üye

Telefonunuzu bir kereye mahsus olarak fabrika ayarlarına döndürürseniz sorun çözülecektir.

Optimus White

Optimus White

Üye
  • Beğen
Tepkiler: technoshark
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...