Lg p920 çöktü acil yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nacaram

Üye
    Konu Sahibi
Lg p920 çöktü acil yardim
merhaba arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var p920 telefonuma yeni çıkan adroid 4.0.4 ü yükledim dil seçeneği sadece çince ve ingilizceydi daha sonra çıkan android 4.0.4 düklemek için cihazı rootlamak gerekiyordu bende başka bir forumda bulunan programla telefonu rootladım rootlama işleminden sonra telefon kapandı ve açılmadı bende lg sitesinde bulunan LGMobile Support Tool programında bulunan cihazı kurtarma menüsünden cihaza tekrar rom yüklemek istedim yükleme işlemi %90 a geldikten sonra telefon kendi kendine kapanıp açılmaya başladı LG logosu geldikten sonra telefon otomatikmen kapanıyor telefonu omap moda almak istediğimde ise bilgisayara bağlanıyor ama hemen bağlantı kopuyor bu bu şekilde kısır döngü gibi sürüp gidiyor. telefonun Ses artırma + Güç düğmelerine basıt bilgisayara bağladığımda yükleme moduna giriyor LGMobile Support Tool programıyla yükleme yapmak sitediğimde son versiyon bulunduğundan dolayı yükleme yapmıyor. flash toll programıyla stoc rom yüklemek istedim ama yine yükleme yapmıyor şimdi arkadaşlar bu konuda yardımlarınızı bekliyorum telefon 3 gündür kapalı bir çözüm bulamadım şuan telefonu açtığımda telefon lg logosu geldikten sonra kapanıyor. bilgisayara bağladığım gibi telefon açılıyor ve lg logosundan sonra kendini resetliyor

Mcsilifke

Kapalı Hesap
download modla rom at

nacaram

Üye
    Konu Sahibi
malesef rom yüklemesi olmuyor %90 a geldikten sonra telefon kendini resetliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt