Lg p760 optimus l9 black

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kingleng123

Üye
    Konu Sahibi
Lg p760 optimus l9 black
bu telefonu önerir misiniz? artıları ve eksileri neler? bide batarya çıkartılabilir mi?

atakankovanci

atakankovanci

Üye
unboxing videolarini izlemeni tavsiye ederim bu arada telefobub hafizasi 4 gb diyor ama kullanima acik olan kismi 2,77gb.flash destegi yok. kamerasini incelemeni tavsiye ederim bir bak yeterli geliyor mu diye

kingleng123

Üye
    Konu Sahibi
inetnette izledim videolarını çok beğendim zaten kamerayla pek işim olmuyor açıkçası, flash desteği de pek sıkıntı değil zaten android te zaten 4.0.0 üzeri olanlarda flash desteği olmuyor

alaStar

alaStar

Üye
Flash dışarıdan yükleniyor nasıl yok anlamadım?

atakankovanci

atakankovanci

Üye
Nasil yukleniyor soylede bizde bilelim

mustafasen

mustafasen

Üye
ben kullandım beğenmedim kimseyede tavsiye etmem,batarya fos,camera fos,işlemci fos

atakankovanci

atakankovanci

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Gggg1994

Gggg1994

Üye
ben l5 ten memnunum kimbilir l9 nasildir bu kisiden kisiye degisiryani benimde kamerayla isim cok oluyor ama cokta vasat degil yani bu lgnin bazi serilerine cok laf soyleniyor ama guzel yani bu bence face e girebiliyorum whatsappm var ve bircok uygulamam var yani dicegim su ki ben al derim kameraya takilmiyosan :)

technoshark

technoshark

Üye
Dışarıdan download edebiliyorsunuz.. nasıl mı google playde bile mevcut :) batarya çıkartılabiliyor :)

Ocean258

Ocean258

Üye
ben kullandım beğenmedim kimseyede tavsiye etmem,batarya fos,camera fos,işlemci fos

nokia 701 kullanıp L9'a fos demek çok garip duruyor bilesiniz. Her telefonu kendi sınıfında değerlendirmelisiniz.

Konuya gelirsek L serisin en iyi modeli QuickTranslator,QuickMemo gibi bir çok uygulamayı içinde barındırıyor ayrıca ekranıda büyük 4.7" fiyatta uygun ve dış görünüşü de çok güzel bence.

• Beğen
Tepkiler: Gggg1994

aliefe1907

Üye
En ucuzu 900 tl civari.. o fiyata bu telefonu almam.. ya ikinci el Samsung s2 yada daha ucuza Samsung s3 mini alirim... ayrıca ICS de flash player desteği var

technoshark

technoshark

Üye
Aynen , bir çok özelliği ile göz kamaştıran bir ürün olmasına rağmen işlemci fos yok o fos denmesi çok tuhaf geldi bana .

yusufkrz

yusufkrz

Üye
ben bu tlf yeni aldım söylentilere bakmadan 1080p hd oynatıyo,temple run 1,2 brave hiç kasmadan oynatıyo galaxy w de takılıp donan bütün oyunları rahatça oynuyorum ,flash destegi yok diyolar flash 11 kurdum sorunsuz 4,7 ekran tv seyretmesi bile zevkli artık mini tablet sanki sesle foto çekme ardışık foto bu paraya bu cihaz ii bence 1 yıl önce wonder aldık bu paraya

• Beğen
Tepkiler: technoshark

Gggg1994

Üye
Kullanmadim ama L9>L7>L5 diye siralaa yaptim dogal olarak oyle de :D tavsiye ederim arkadasim :) ben bile memnunsam vallaa al bence almalisinn gercekten guzel bir telefon

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

technoshark

technoshark

Üye
ben bu tlf yeni aldım söylentilere bakmadan 1080p hd oynatıyo,temple run 1,2 brave hiç kasmadan oynatıyo galaxy w de takılıp donan bütün oyunları rahatça oynuyorum ,flash destegi yok diyolar flash 11 kurdum sorunsuz 4,7 ekran tv seyretmesi bile zevkli artık mini tablet sanki sesle foto çekme ardışık foto bu paraya bu cihaz ii bence 1 yıl önce wonder aldık bu paraya

Haklısın fiyatları son derece uygun oluyor lg firmasının, ancak şunu demeliyim ki L9 süper cihaz

• Beğen
Tepkiler: yusufkrz
Ocean258

Ocean258

Üye
çok üst seviye bir smartphone düşünüyorsanız o ayrı ama genel olarak @technoshark'a katılıyorum güzel cihaz.

xcolakx

Üye
En ucuzu 900 tl civari.. o fiyata bu telefonu almam.. ya ikinci el Samsung s2 yada daha ucuza Samsung s3 mini alirim... ayrıca ICS de flash player desteği var

Bencede s2 olabilit s3 mini daha isabetli olur

Ocean258

Ocean258

Üye
s3 mini mi yapmayın arkadaşlar L9 çok daha iyi bir telefon

• Beğen
Tepkiler: yusufkrz
yusufkrz

yusufkrz

Üye
flash player sorunu olanlar ,google playden( live cams ) murat kılıç turk yapımı programını kurun istanbul kameralara gelin zaten en üstte izlemek için flash player kurun yazıyo son sürümü kur kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt