Lg Optimus G Hakkında Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

ucantcme

ucantcme

Üye
    Konu Sahibi
Lg Optimus G Hakkında Yardım
arkadaşlar merhaba,
Telefon almaya karar vermek gibi bir hataya düştüm. Bilmiyordum bu kadar meşakkatli bir iş olduğunu. Bir sürü telefon inceledim, eledim, dokudum, okudum, izledim... En sona xperia sp ile optimus g kaldı. Ben de optimus g de karar kıldım. Gel gelelim aklımda sorular uçuşuyo. Şöyle ki;

en çok merak ettiğim şey fiyatı. Teknosada haftaiçi 1499 haftasonu 1299 tl yazıyordu yalnız 2 hafta önce sordum mağazada, adamlar haberimiz yok dedi. Aynı gün tekrar baktım siteye 1299du ama teknosa.com'a özel yazdığını farkettim. Bu haftasonu baktım yine 1299du ve bişey belirtilmemişti. Şimdi ben teknosaya gidip bu aleti 1299(amma 1299 dedik be :D) tl ye alabilir miyim?

-bu aletin eksileri nelerdir, kasma, açma,germe yapar mı,Şarj sıkıntı yapar mı, dead trigger fifa 14 subway surfers oynarım rahat oynatır mı bu -bir laptop parası verdiğimiz- alet?

-arkası cam falan ya kayıyo mu? Yani elde tutarken,cepte,titrediğnde falan. Kırılma ihtimali çok mu fazla?

-otg desteği yok yazıyor her yerde. Hiç mi yok?

-ınceliğinden ödün vermeden kullanabileceğim bi kılıf var mı?

-internet performansı nasıl? Yani mesela arkadaşta iphone beşes var, aynı anda vodafone üçgeyle aynı siteye giriyoruz o safariyle benim opera miniyi solluyo. Aynen bunun gibi bi fark lazım bana. Hız istiyorum forum hız.

-kulaklığı görünüşü itibariyle hoşuma gitti performansı nasıl?

-en son olarak ısınıyor mu bu alet? Yni elde tutmaycak kadar ısınıyor mu yada kasacak reset stacak kadar?

Değerli görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

edit:opera mini söylediklerıme alındı herhal

Son düzenleme:

Luck Star

Luck Star

Üye
illa telefon alcaksan hemde belirtmişsin şuanda donanım performans fiyat üçlemesiyle lider cihaz LG G2 hemde fiyatıda iyi.
ithalatçı garantililer 1300 TL . eminönü doğubank işhanında...

ses performansı tatmin etmiyor
kamerasıda karanlık ortamda yavaşlıyor. yani fotoğraf çekmezken kamera yavaş hareket ediyor onun dışında fıstık giib çekiyor zaten.

alıcaksan g2 al derim diğerlerine bulaşma heleki samsunga .

ucantcme

ucantcme

Üye
    Konu Sahibi
illa telefon alcaksan hemde belirtmişsin şuanda donanım performans fiyat üçlemesiyle lider cihaz LG G2 hemde fiyatıda iyi.
ithalatçı garantililer 1300 TL . eminönü doğubank işhanında...

ses performansı tatmin etmiyor
kamerasıda karanlık ortamda yavaşlıyor. yani fotoğraf çekmezken kamera yavaş hareket ediyor onun dışında fıstık giib çekiyor zaten.

alıcaksan g2 al derim diğerlerine bulaşma heleki samsunga .
Hocam zaten samsung'a bulaşasım yok. Yaşım genç, kanser olmak istemem :D lg g2 gerçekten güzel telefon ama benim için biraz büyük. Zaten internetten alışveriş yapma şansım yok kredi kartı falan kullanmıyoruz. Ailecek karşıyız.afyondayım burada vatan, gold, teknosa var sadece buralardan alabilirim. 16 gb fiyat olarak biraz uygun ama bana yetmez hocam. Şuan alabileceğim iki tel xperia sp ve optimus g

Üst Alt