Lg optimus black ülkelere göre çıkan romlar

Sponsorlu Bağlantılar

MURAT1425

MURAT1425

Üye
    Konu Sahibi
Lg optimus black ülkelere göre çıkan romlar
Lg optimus black ülkelere göre çıkan rom listesi

o.basar86

o.basar86

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Hakikaten çok faydalı oldu :)

gercori

Üye
tesekkur

sartre

sartre

Üye
arkadaslar bu sıralama kötüden iyiye doğrudur desek doğru olur mu yani 10a en kötü .... 10z en iyi?

MURAT1425

MURAT1425

Üye
    Konu Sahibi
bence alakası yok ama sonra çıkan versiyonlar öncekilerin eksiklerini tamamlıyor gibi olabilir

Masha

Masha

Üye
Optimus Black güncellemesi Türkiye'ye gelse bile hemen güncellemeyi dowland etmiyicem. Kullananların yorumlarına bakarak ilerliyicem. Şu anlık bir problemim yok cihazımla ilgili hızlı ve stabil çalışıyor.

y n s c n

y n s c n

Üye
Bu ay sonunda gingerbread çıksında rom atmamıza gerek kalmasın artık. kurtulalım su android 2.2 froyo'dan..

sartre

sartre

Üye
Optimus Black güncellemesi Türkiye'ye gelse bile hemen güncellemeyi dowland etmiyicem. Kullananların yorumlarına bakarak ilerliyicem. Şu anlık bir problemim yok cihazımla ilgili hızlı ve stabil çalışıyor.

hangi rom var sende?

bu arada 2.3 ü yüklediğimizde turkcell romundan kurtuluyoz mu

Frksylyc

Üye
:) arkadslar biz 2.3.5 jvt yi eskittik ice cs e port edilicez neredeyse hani bizim galaxy s eski ya bakiyorum da siz hala 2.3 e gecememissiniz.hayirdir lg yamukmu yapiyor.

kaan4554

Üye
V10C'yi rahatça yükledim ve turkcell rom'u nerdeyse silindi.Tavsiye ederim.LG desteği aradım ve direk update ettiler :)

xcolakx

Üye
Beyler bence rom atmayin 2 gün sonra ( 28 kasımda ) optimus black icin android2.3 cikacak oda rom sayilir heralde turkcelin gereksiz uygulamalarindan kurtuliruz

legolas29

legolas29

Üye
romdan kurtuluyorsak ii

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve aviotor1

Üst Alt