LG Optimus Black Mi Yoksa İphone 4 Mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Termina_Tör

Termina_Tör

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus Black Mi Yoksa İphone 4 Mü ?
Arkadaşlar ben şimdi lg optimus black istiyordum ama iphone 4 ü görünce ve paramda yetince kararsız kaldım. iphonede yazılım hatası oluyormuş diyorlardı birde iphone 4 ün 2.500 TL olması biraz abartı yani iphone 4 ün o kadar parayı hak ettiğini düşünmüyorum ama bir yandan da iphoneyi istiyorum....sizce hangisini almalıyım ? :hmmm

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
iPhone 4,Optimus Black'in 3 kat iyisidir.Ayrıca iPhone 4 2500 TL değil.1900-2000 aralığında.

tempestshine

tempestshine

Üye
Elbetteki İphone 4.Optimus Black'e bin basar :oke:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bence optimus blackte iyi. hiç bi şekilde iphone 4 optimusa bin basmaz. bi kere kamera gibi belli başlı hiç bir özelliği üstün değil. tek artısı arkadaki apple işareti, bide çoğu kişiye göre ios olması. ama bence androidinde ios'tan geri kalır bi yanı yok.

tabi ppi gibi bana göre ufak tefek ayrıntıları daha iyi. ama bence 1000 lira fazla vermeye değmez:

• Beğen
Tepkiler: Turkuaz0
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bence optimus blackte iyi. hiç bi şekilde iphone 4 optimusa bin basmaz. bi kere kamera gibi belli başlı hiç bir özelliği üstün değil. tek artısı arkadaki apple işareti, bide çoğu kişiye göre ios olması. ama bence androidinde ios'tan geri kalır bi yanı yok.

tabi ppi gibi bana göre ufak tefek ayrıntıları daha iyi. ama bence 1000 lira fazla vermeye değmez:

uygulama sayısı tartışılamaz. Ayrıca iphone4 kamera acısından bariz üstün. iOS'dan bahsetmeye gerek bile yok. tek olumsuz yanı Türkiye'de çok pahalı olması :oke:

Ahmet_Selim

Ahmet_Selim

Üye
uygulama sayısı tartışılamaz. Ayrıca iphone4 kamera acısından bariz üstün. iOS'dan bahsetmeye gerek bile yok. tek olumsuz yanı Türkiye'de çok pahalı olması :oke:

arkadaş çok haklı :oke:

"Batuhan"

"Batuhan"

Üye
LG Optimus Black'de idare eder.Ama İphone 4 çok daha iyi :oke:

Devil_Batu

Devil_Batu

Üye
Optimus Black kötü sayılmaz.Mantıklı olarak bakarsak İphone 4

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Iphone 4 tabi ki. Aslında 8 gb olanı 1600 tl onu almak daha mantıklı gibi oyun/uygulamalarda aşırıya kaçmazsın artık.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici

kamerada bişey diyemicem haklı olabilirsin. ama üstteki haberde android market itunes'u geçmiş.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
tabiiki optimus black:ehe.şaka bir yana o apple amcaya okadar para verilmez.daha güzel cihazlar var:d:

----------Eklendi @ 14:36:20 ---------- Yazıldı @ 14:35:58 ----------

iphone ha:naughty:

futbol123

futbol123

Üye
iphone 4 tabiki..

MrExpert

MrExpert

Üye
ıphone 4 pişman olmassın....

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

kamerada bişey diyemicem haklı olabilirsin. ama üstteki haberde android market itunes'u geçmiş.

Android Market'in App Store'u geçtiğini ilk defa duydum. Ve App Store Android Market'ten daha güvenli ve daha kaliteli uygulamalar sunuyor.

Rygebin

Rygebin

Üye
Iphone bin basar

61semih

61semih

Üye
optımus black performans olarak sınıfta kalan bır telefon ama tasarımı cok guzel.tek artı yonude bu ne yazılım destegı nede 2.el pıyasası var.menu gecıslerınde ve flashplayer performansınde sureklı takılmalar oluyor
açık ara iphone4

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Iphone 4 tabi ki :oke:

Narutodth

Narutodth

Üye
Arkadaşlar ben şimdi lg optimus black istiyordum ama iphone 4 ü görünce ve paramda yetince kararsız kaldım. iphonede yazılım hatası oluyormuş diyorlardı birde iphone 4 ün 2.500 TL olması biraz abartı yani iphone 4 ün o kadar parayı hak ettiğini düşünmüyorum ama bir yandan da iphoneyi istiyorum....sizce hangisini almalıyım ? :hmmm

Ben senin bütçenin okadar fazla olupda neden optimus black almak istediğini anlamadım. 1800 liraya falan htc sensation xe var yine aynı paralara galaxy s2 var yani :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...