Lg Optimus 4XHD P880 Otomatik Ekran Parlaklığını Düşürme Sorunu

erhan232323

erhan232323

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar.. Arkadaşlar ben lg optimus 4xHD P880 kullanıyorum. Telefonumda oyun oynadıktan sonra, internetten takıldıktan sonra telefon ekran ayarını %100'ken %50-55 'e kadar kendiliğinden otomatik düşürüyor. Bu çok sinir ediyor beni :/ Gündüzleri bu yüzden telefonu göremiyorum ya. Bunu kapatma ayarı yok mu düşürmesin parlaklığı ? Lütfen yardımcı olun ???

Not: Telefonum rotlu değil, orjinal..
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt