Yardım Lg ls990 32 gb

gaddarkhalin

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bende ls 990 spirit model lg telefon var ama internet baglantisi olmuyor wifi den giriliyor ama normal hattan girilmiyor
Lolipop a yukselttim eski surum 4 4 2 idi
Ama yinede girmiyor
Ve erisim noktasi ayarlari yok mobil aglarda
Bir sekilde erisim olusturdum ama
Veriyi acinca kablosuz veri ayarlari olusturulamiyor diye unlem veriyor
Bilen ve yardim etmek isteyen yazarsa sevinirim
Simdiden herkese tesekkurler

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt