LG L90 mi Asus Zenfone 6 mi

• 10 Ağustos 2014
  • 1802 Okunma
  • 15 Cevap

1. sanirsam bu ay yada eylulde telefon alacagim oyun oynarim pil omru onemli hangisini alayim ozellikle asus mc5 i acmiyormus uyumluluk sorunu bu ileride sorun yapar mi cok kararsizim lutfen yardim

Yazan: nokia 603
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. asus zenfone 6

3. Moto G :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Dede bunu beğendi.
  4. Bence Zenfone 6 daha iyi. Yeni tanıtılan bir telefon ve 2.0 GHz Intel Atom işlemci var. Oyunlarda sorun olacağını sanmıyorum. Ama MC5'de uyum sorunları varsa belki bu sorunlar giderilebilir.

iPhone ile gönderdi
  5. Moto G mi Zenfone 6 mı deseydin daha iyi olurdu

6. mesela asusu android 4.4 e yukseltsem bu sorun duzelir mi bir de towelroot ile root olur mu asusa root islerinden pek anlamam pc im de yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Ülkemizde satılan model 1.6GHz saat hızında çalışıyor.

8. antutu testleri yurt dışındaki modellerle mi yapılıyor yoksa bizdekilerle mi? Arada çok fark oluyot genelde.

Samsung ile gönderdi
  9. Kaynağa göre değişir. Türkiye'de olan bir inceleme ise 1.6GHz test edilmiştir.

10. Hay moto g'niz batsın be! Adam ne soruyor siz ne cevap veriyorsunuz...

Mobil cihaz ile gönderdi
    nokia 603 bunu beğendi.
  11. Eğer her iki telefonu da tavsiye etmeyecekseniz yada başka bir telefon önerecekseniz lütfen konuya mesaj yazmayın. Konu kirliliğinden başka bir şey değil.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Pardon bundan sonra izin alırım...

Dede bunu beğendi.
  13. Dedeeeee verilen paraya yazık yahu. O fiyatı hak eden cihaz moto g'dir.

Samsung ile gönderdi
  14. oyun konusunda sikinti yok da iste ileride hic bir oyunu acmazsa verdigim paraya yazik olur acaba 4.4 e yukseltsem uyumluluk sorunu cozulebilir mi

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Yazılı olsun :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. asus zenfone 6 sakın almayın ben aldım ıkıncı gunu sattım 250 tl zaarla ınanılmaz kotu kamerası var evın ıcnde yanı kapalı ortamda cekmıyor astıkmat gıbı cekıyor sakn almayın samsung note 2 vardı bende calıntı mukemmeldı o telefon ben samsungdan memnunum bence almayın ılla alıcam dersenız asusu ev ortamında deneyın karanlıkta demıyorum ev ortamında ınanılmaz koootttuuuu

Yüklüyor...
15/12/2018 - 20:59