LG L5 rom sonrası dokunmatik problemi

emre199452

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben dün telefona cm 10.1 rom yükledim sonrasında beğenmedim kdz ile v20c yükledim. Yükledikten sonra dokunmatik çalışmamaya başladı defalarca kdz ile baştan yükledim ama nafile. Kaç defa wipe data, hard reset yaptım bilmiyorum ama sorun hala aynı yardımcı olurmusunuz acaba ?

Benzer Konular

turkishield
Cevap
4
Görüntüleme
3K
eray_kuscuoglu
Cevap
9
Görüntüleme
2K
AzizBasgan
EarthWarrior
Cevap
5
Görüntüleme
1K
Cevap
5
Görüntüleme
831
denizci35

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt