LG KG800 Bilgisayarla Bağlantı Kurmak Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi
LG KG800 Bilgisayarla Bağlantı Kurmak Yardım
Merhaba arkadaşlar KG800 cep telefonum var bilgisayara bağlamak istiyorum USB kablo aldım bilgisayara taktım ama bilgisayarda yükleme yapıyor sonrasında tanımlanamadı diye bir uyarı veriyor LG sitesinden programını indirdim kurdum olmadı bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdidden fikir ve yardımlarınız için teşekküre m

Mahmutkaya11

Üye
Pc ile bağlantı yapman için Data kablusu olması lazım.KG800 kutusunun için olması lazım data kablosu onunla bağlantı yapabilirsin ..

JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi
Pc ile bağlantı yapman için Data kablusu olması lazım.KG800 kutusunun için olması lazım data kablosu onunla bağlantı yapabilirsin ..

öncelikle ilginiz için teşekkürederim :) data kablosunu taktım fakat telefonumun ekranında problem var telefon açılıyor ama ekran görünmüyor bu durumda bağlantı yaparken bir problem olurmu? teşekkürler

cengizbirden

Üye
Telefonun Ekranının bozulması ile ilgili sorunların Müşteri Hizmetleriyle Görüşseniz daha iyi olur.444 6 543 Numaradan.
öncelikle ilginiz için teşekkürederim :) data kablosunu taktım fakat telefonumun ekranında problem var telefon açılıyor ama ekran görünmüyor bu durumda bağlantı yaparken bir problem olurmu? teşekkürler

plenken

plenken

Üye
ee kankalar nasılsınızzzzzzzz : ))) bnm bir tane LG telim var ona fln sarkı atıcam ama programı yokk !

01cengiz

01cengiz

Üye
Arkadaşlar Size Bir Çözüm Bendede LG KG800 Çikolata War, Çok Kullanışlı Güzel Bir Telefon, LG De Blutut Var Zaten PC Ne Bulutut Aparatı Tak, Yoksa Elektronikçilerden 5 Veya 10 TL ye Satılıyor, Ben Böle Atıyorum İstediğimi, LG KG800 İle İlgili Sorularınız İçin Bana PM Atabilirsiniz..

Üst Alt