LG K8 2017 (k350z) Bilinmeyen kaynaklar pasif durumda nasıl aktif edebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

behcet542

Üye
    Konu Sahibi
LG K8 2017 (k350z) Bilinmeyen kaynaklar pasif durumda nasıl aktif edebilirim.
Merhaba Arkadaşlar,
LG K8 2017 (k350z) Bilinmeyen kaynaklar pasif durumda nasıl aktif edebilirim.Google hesabı açmak için APK kurmam gerekiyor, bilinmeyen kaynaklar pasif göründüğü için işlemi gerçekleştiremiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirin.

Yönetici tarafından düzenlendi:

Baydırman

Baydırman

Moderator
Uygalamalar / Ayarlar / Genel / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

behcet542

Üye
    Konu Sahibi
Uygalamalar / Ayarlar / Genel / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar
dostum oraya kadar geliyorum fakat pasif yani soluk görünüyor. telefon google hesabını kaldırmadan sıfırladığı için telefon önceki hesabı istiyor, bende APK dosyası ile onu kaldırmak için uğraşıyorum, fakat kurmak istediğim APK dosyası izin istediği için beni bilinmeyen kaynaklara yönlendiriyor,işin garip tarafı bilinmeyen kaynaklar tıklanmıyor çünkü soluk yani pasif görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
dostum oraya kadar geliyorum fakat pasif yani soluk görünüyor. telefon google hesabını kaldırmadan sıfırladığı için telefon önceki hesabı istiyor, bende APK dosyası ile onu kaldırmak için uğraşıyorum, fakat kurmak istediğim APK dosyası izin istediği için beni bilinmeyen kaynaklara yönlendiriyor,işin garip tarafı bilinmeyen kaynaklar tıklanmıyor çünkü soluk yani pasif görünüyor.
Sıfırlama işlemini nasıl yaptınız ?

• Beğen

behcet542

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırlama işlemini nasıl yaptınız ?
Cihaz kapalı konumda iken Sesi Azalt (Volume Down) tuşuna basarak ardından Güç Açma (Power) tuşuna basın ve cihaz logosu görünene kadar tuşlara basmayı bırakmayın. Bu şekilde yaptım.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cihaz kapalı konumda iken Sesi Azalt (Volume Down) tuşuna basarak ardından Güç Açma (Power) tuşuna basın ve cihaz logosu görünene kadar tuşlara basmayı bırakmayın. Bu şekilde yaptım.
Cihazda ne var ne yok hepsinin silinmiş olması gerekiyordu .

• Beğen

behcet542

Üye
    Konu Sahibi
Cihazda ne var ne yok hepsinin silinmiş olması gerekiyordu .
evet herşey silindi fakat telefonda daha önce kurulu olan gmail hesabını istiyor, bizde hesabı bilmediğimiz için hesabı sıfırlama programı yüklemek istedim işte tamda sorun burada kurmak istediğim proğramın apk dosyasını kur dediğimde beni bilinmeyen kaynaklar bölümüne yönlendiriyor, normalde işaretleyip kur demem gerekirken, bilinmeyen kaynaklar sekmesi soluk yani pasif durumda kalıyor, tıklanmiyor diyelim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
evet herşey silindi fakat telefonda daha önce kurulu olan gmail hesabını istiyor, bizde hesabı bilmediğimiz için hesabı sıfırlama programı yüklemek istedim işte tamda sorun burada kurmak istediğim proğramın apk dosyasını kur dediğimde beni bilinmeyen kaynaklar bölümüne yönlendiriyor, normalde işaretleyip kur demem gerekirken, bilinmeyen kaynaklar sekmesi soluk yani pasif durumda kalıyor, tıklanmiyor diyelim.
@Buğra ne önerirsin ?

• Beğen
bilal72

bilal72

Üye
Telefon açılıyorsa normal bi gmail hesabı girmen yeterli olur. Sen play storeye giremiyor musun?

Üst Alt