Karşılaştırma LG K10 vS Samsung galaxy A5

Sponsorlu Bağlantılar

Sen Hangisini Önerdin

• SAMSUNG GALAXY A5

Kullanılan: 2 66.7%
  • LG K10

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3
JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
LG K10 vS Samsung galaxy A5
Arkadaşlar Hangisini alayım Sizce

Samsung Galaxy A5 ;

Fiyatı=1,300 TL
İşlemci Hızı (Mhz): 1.2 GHz
Kamera Çözünürlüğü(Piksel):
13 MP
4G: Var
Mobil Bağlantı Hızı: 4.5G

LG K10 ;

Fiyatı = 900TL
LG K10 5.3 inç HD bir ekrana, 2.300mAh bataryaya, Android 5.1 işletim sistemine ve 3G veya 4G olmak üzere iki farklı modele sahip. Ancak
ülkelere ve model kodlarına göre
değişecek cihazda LTE versiyonlarında 1.2GHz veya 1.3GHz hızlara sahip çift çekirdekli ya da 1.14GHz sekiz çekirdekli çipsetler yer alacak. 3G
versiyonunda ise 1.3GHz'lik dört çekirdekli bir işlemci bulunacak. Ayrıca 13MP ya da 8MP arka 8MP ya da 5MP ön kamera gibi seçeneklerle iyice kafaları karıştıran K10'da bellek
konusunda da 1GB, 1.5GB veya 2GB RAM kapasiteleriyle allak bullak ediyor. Depolama ise 8GB ya da 16GB olarak belirlenmiş.

yaytas

yaytas

Üye
ben 3 g li k10 alırdım 13 mp de arkalı olandan varsa mis LTE konusunda hala bazı önyargılarım var su gibi kullanır internet paketini 7.2 mbit yeter ya bana
tabi herkesin düşüncesi farklıdır

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
ben 3 g li k10 alırdım 13 mp de arkalı olandan varsa mis LTE konusunda hala bazı önyargılarım var su gibi kullanır internet paketini 7.2 mbit yeter ya bana
:hmmm anladım
Seç al mantığı :D
Önerin için :teşekkürler:

• Beğen
Tepkiler: yaytas

Emre

Üye
Ben general mobile gm 5 plus'ı beklerdim

Üst Alt