LG G5 mi Huawei Mate 8 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
LG G5 mi Huawei Mate 8 mi ?
LG G5 mi Huawei Mate 8 mi ? Sebebleriyle soylerseniz sevinirim

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
G5

wegas23

wegas23

Üye
kardeş bak G5 daha hoş daha donanımsal en basitti kamerası yetiyor BENCE ama tabi ki zevk meselesi de ama şunu belirtmek isterim huawei satış sonrası destegi mevcut ama lg de kesinlikle öyle bi şey yok durmadan seni bekletiyorlar bak benim G3 cihazım 5.ayında bozuldu yolladım 2 ay beklettiler ücret iadesi alıp üstüne para koyup sıfır G4 aldım bozuk çıktı geri servise verdim 1 aya yakındır da onu bekliyorum anlayacagın durmadan para veriyorsun ama adamlar sana o cihazı vermiyor lg de satış sonrası destek , kalite tamamiylen 0 (sıfır) cihazları hoş olmaya hoş ama bi de bozulursa değişime giderse ayvayı yedin
kardeş en basiti şikayet var .com a gir bak LG nin günde kaç tane şikayeti var KAÇ TANE CEVAP verdiği var ? adamlar resmen umursamıyor

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
LG ekran kenar çerçevesini boşluklarını felan LG g2 gibi az ve geniş yapsaydi daha hoş olurdu bana kalın geliyor ekran çerçevesi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Büyük gelmeyecekse mate 8 alın derim. 64 GB 4GB RAM modeli G5'e nazaran daha cezbedici. G5'te ghost screen sorunu vs varmış sorunları iyice bir araştırın derim.

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Büyük gelmeyecekse mate 8 alın derim. 64 GB 4GB RAM modeli G5'e nazaran daha cezbedici. G5'te ghost screen sorunu vs varmış sorunları iyice bir araştırın derim.
O sorun malesef Neredeyse tüm LG üretimi ips lcd de mevcut

benim cihazımda daha oluşmadı ama eğer garanti süresi içindeyken oluşursa ücretsiz değişim yapılıyor fakat
her servis aynı değil bazıları insanları fazla bekletebiliyor

byAndroid

byAndroid

Üye
İkiside değil Huawei p9

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
İkiside değil Huawei p9

P9 LG g5 gibi geniş açılı çekim yapıyormu ?

byAndroid

byAndroid

Üye
P9 LG g5 gibi geniş açılı çekim yapıyormu ?

Yapmıyor bildiğim kadarıyla

wegas23

wegas23

Üye
LG ekran kenar çerçevesini boşluklarını felan LG g2 gibi az ve geniş yapsaydi daha hoş olurdu bana kalın geliyor ekran çerçevesi

bence suan ki tek kötü yanı o yoksa G5 de pek sorun çıktıgını duymadım

furyzer0

furyzer0

Üye
Neden sadece bu ikisi ben olsam snapdragon işlemcili ama lg dışında bir marka tercih ederim. Geniş açılı çekim de işlevsel ama kolay kolay lazım olacak bir şey değil, ayrıca geniş açılı çekim normalden daha düşük kaliteli çekiyor bu da önemli. Ben olsam mi5pro alırım o fiyata kamerasını bilmiyorum ama geri kalan her yanı güzel

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Mi5 bilmem ne mi?

G2 den geçmiyorum o cihaza ben ekranı 3 senelik G2'den leş durumda.Kalite yerlerde kağıt gibi youtube üzerinde bend testi var parmak arasında dolaştırsan elinde yamulacak.S820 olması onu G5 ile rakip yapmaz.

Aynı şeyler tüm huawei cihazları için de geçerli evet çok iyi cihazları var ama bazı noktalar var olmuyor.Ben böyle düşünüyorum benim için ekran en önemli etken ve Samsung - Lg dışında ekranı iyi olan önem veren firma yok htc 10 belki ama o da tam değil.

Mi5 e cidden baya yoğunlaştım özellikle arayüz için ama ekranı gördüm soğudum.Arayüz de ağır bence ram yönetimi de pek iyi gelmedi recent geçişlerde sorun yaşatabilir yani ram sorunu var gibi neyse.

G5 - S7 - Htc 10 - Note 7 bu cihazları birbiri dışında başka telefonlarla kıyaslamayın bence.

Kağıt üstüne bakmayın markaya para verin de demiyorum ama küçük de olsa hususlar var siz anladınız beni.Iyi tercihler yapın.

byAndroid

byAndroid

Üye
Mi5 bilmem ne mi?

G2 den geçmiyorum o cihaza ben ekranı 3 senelik G2'den leş durumda.Kalite yerlerde kağıt gibi youtube üzerinde bend testi var parmak arasında dolaştırsan elinde yamulacak.S820 olması onu G5 ile rakip yapmaz.

Aynı şeyler tüm huawei cihazları için de geçerli evet çok iyi cihazları var ama bazı noktalar var olmuyor.Ben böyle düşünüyorum benim için ekran en önemli etken ve Samsung - Lg dışında ekranı iyi olan önem veren firma yok htc 10 belki ama o da tam değil.

Mi5 e cidden baya yoğunlaştım özellikle arayüz için ama ekranı gördüm soğudum.Arayüz de ağır bence ram yönetimi de pek iyi gelmedi recent geçişlerde sorun yaşatabilir yani ram sorunu var gibi neyse.

G5 - S7 - Htc 10 - Note 7 bu cihazları birbiri dışında başka telefonlarla kıyaslamayın bence.

Kağıt üstüne bakmayın markaya para verin de demiyorum ama küçük de olsa hususlar var siz anladınız beni.Iyi tercihler yapın.
Miui 7 den kaynaklı ram sorunu ve hantallik. Benim mi 4 te öyleydi can çekişiyordu snapdragon 801 ile ama miui 8 ile arayüzü baya hızlandırdilar. Sağlamlık konusuna katılıyorum. Cihaz çok narin. Arka tarafta çok çiziliyormus zaten. Mi 4 sağlamlığı hiç yok.

furyzer0

furyzer0

Üye
Sadece kağıt üstüne bakarak söylesem yanında op3 ya da vivonun snapdragon 821li modelini de önerirdim. Tabi ki işlemci her şey değildir ama çok önemli bir etkendir snapdragon 820 gibi bir çipseti orta üstü bir kalitede cihazla 1300-1400 gibi fiyatlara sunuyor. Tabi ki bilinen markaların ust seviyesi ile eşit olamaz ama aradaki fiyat farkına bakınca bu farka değer mi diye düşünmeden edemiyorum.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Luck Star

Luck Star

Üye
LG alma sorunu hiç bitmiyor. Sürekli garantide değişim ile uğraşir durursun. Sayısız değişim yapılıyor gelen cihazda da sorun çıkıyor. Huaweii olabilir hangi modeli olur bilmiyorum ona sen karar ver ama markası ve arayüzü güzel.

Bütçe yazarsan veya başka alternatif yazarsan yorum yazarız tekrar.

Son düzenleme: